Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az emberek mennyi része...

Az emberek mennyi része dolgozhat olyan munkát, amit szeret?

Figyelt kérdés
márc. 24. 18:23
A kérdező szavazást indított:
Többség.
Kisebb részük.
50-50% - egyik fele igen, másik fele nem.
36 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősöm pont erről beszélt, hogy a hanyatló nyugaton ez az érték 70% körüli, itthon meg valami 20-30%. Nyilván fő ok a fizetés és a posztkommunista rendszer, hiszen lehet álommelód, ha nem élsz meg belőle, akkor elégedetlen leszel.
márc. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%

"Dolgozz velem!"


[link]

márc. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem kis része az embereknek szereti a munkáját. Én ide tartozom.


A fizetés pedig elég az igényeimhez mérten. Igaz, lehetne több is, mert akkor hamarabb összejönne a külföldi nyaralásra szánt összeg.

márc. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
28%
semennyi, az ugyanis nem munka
márc. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Az a jó ha a munkád egyben a hobbid is, akkor tényleg nem tekinthető munkának.
márc. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
de a hobbi se hobbinak
márc. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy úgy értjük, magát a munkát szereti-e, vagy a munkahelyet. Sztem előbbiből jóval kevesebb van, mint az utóbbiból, mert sztem a legtöbb ember hobbija, érdeklődési köre olyan, hogy nem lehet belőle megélni vagy ha lehet, akkor is annyira túltelített a piac, hogy lesznek jobbak, akik miatt a többség nem tudja ezt pénzkereseti forrássá alakítani (gondolok ez alatt az írásra, éneklésre, zenélésre, kézműveskedésre, sportokra). Ill. sztem jobb is, ha vkinek nem a munkája a hobbija is, mert akkor könnyen ki tud égni, és nem tudja feltétlen elválasztani a munkaidőt a pihenőidőtől. Munkahely-kérdés... vannak normális munkahelyek itthon is. Nem sok, de van. Én is olyan vagyok, hogy a munkahelyemet kedvelem (nem imádom, mert a felsővezetésnek van 1-2 érdekes dolga, de a kollégák többsége tök jó fej, és mivel multi, azért normálisabban bánnak a munkavállalókkal, mint a magyar vállalkozások és a kkv-k... pl. van elég sok home office, nincs kötelező ingyen túlóra, 8 év alatt 1x történt olyan összesen, hogy nem az összes általam kért szabit adták ki akkor és úgy, és akkor is szépen, udvariasan kértek meg, normálisan megindokolták stb.). Persze a szar munkahelyből van több így is.
márc. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én szeretek bejárni a munkahelyemre, mert a társaság jó, nincsenek szívatások, kirekesztések az újak irányába, a főnökeim sem basztatnak, és a fizuval is elégedett vagyok. A munkámmal viszont csak elvagyok. Majd ha megszerzem a szükséges végzettséget, akkor más területre megyek, ami tényleg érdekel.
márc. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"a hanyatló nyugaton ez az érték 70% körüli, itthon meg valami 20-30%."

Ott is 20%. Ismerősöd minden bizonnyal nagyon reprezentatív felmérést végzett a marketing osztályon.


Kérdésre: szerintem cca. 10-15%.

márc. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!