Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elmenni tappenzre?

Elmenni tappenzre?

Figyelt kérdés

Sziasztok , már multhet óta beteg vagyok. Szerencsére a héten hétfőn dolgoztam volna meg most dolgoztam hétvégén végig.

Hétfőn be mentem az orvoshoz, durva tüszős mandula gyulladásom volt. 3 napig nem ment le a lázam. De a hétfőt azt munkahelyen úgy beszéltem meg, hogy ne legyek táppénzen majd írjanak at és le dolgozom. Szedtem antibiotikumot meg mindent is. Nagyjából helyre jöttem , így tudtam jönni most hétvégén dolgozni, de érzem hogy nem igazán vagyok toppon. Furcsa lenne, hogy most elmennek táppénzre? Mármint így munkáltatói szemmel? Táppénzen utoljára meg 2022 decemberében voltam.



márc. 24. 23:03
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
Ha beteg vagy, akkor elmész. Nem furcsaság kérdése. Nem kellett volna bemenned.
márc. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
16%
Ha te nem becsüld semmire az egészségedet, akkor más sem fogja.
márc. 25. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szolovjov ***** válasza:
0%
Még akkor is el kell menni évi 15 napra ha semmi bajod, nem még így. A 15 nap betegszabi jól fizet.
márc. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hogy értve fizet jól?
márc. 25. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!