Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Visszamennél arra a munkahelyr...

Visszamennél arra a munkahelyre ahonnan felmondtál korábban?

Figyelt kérdés

Volt egy korábbi állásom, azonban adott okok miatt felmondtam pár hét után.

Most nincs állásom. Visszamenjek, hátha nyitottak egy újrázásra?

Annyi biztos, hogy nem örültek neki amikor felmondtam.

Azt érzem lejáratnám magam, vagy ha esetleg visszavennének, úgy bánnának velem mint egy ronggyal, tekintve hogy ott hagytam őket.


Egy kereskedelmi cég 10-12 alkalmazottal. Mondhatni családias a hangulat. Habár a munka elég monoton.


márc. 28. 15:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik variáció megeshet. Jó is rossz is.
márc. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én visszajöttem a korábbi helyemre. Örülnek nekem.
márc. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
nincs az a pénz. Általában okkal mondok fel. Nem jövök ki a kollégákkal, unom a munkát, nem látom a jövőmet, kizsigerelnek és nem akarják megfizetni. Nem megyek vissza olyan helyre, ahol ezek az okok 1x már előjöttek.
márc. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mennék, max ha tényleg nincs más lehetőség.
márc. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Körülményektől függ. De ha megpróbálod, azzal nem veszítesz semmit. Ha ők már nem akarnak veled dolgozni, akkor úgysem vesznek fel.
márc. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ismertem olyat, aki visszament, és még a bére is jobb lett. Szükség volt rá, alku pozícióban volt, megfizették.
márc. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.


Na de mit mondhat ilyenkor az ember?

Én: "Hát srácok, tudom hogy felmondtam, mert problémáim voltak a hellyel, de most visszajönnék ha nyitottak vagytok rám."

Mire ők: "Na és mivan ha megint nem fog valami tetszeni és újra felmondasz? Hogy bízzunk meg így benned?"

Én:???

Valahogy így tudnám elképzelni.

márc. 28. 19:15
 8/15 A kérdező kommentje:
Egyébként az ország egy olyan részén lakom ahol pont hogy nagyítóval kell keresni a melót, mert annyira nincs. Aki meg talál valami minimálbéres melót már nyeregben érezheti magát. Szóval nem biztos hogy alkupozícióban lehetnék.
márc. 28. 19:17
 9/15 anonim ***** válasza:

Poénosan : Hát fiúk az eltelt időszakban kicsit változtam, remélem ti is, és könnyebben fog menni a közös meló.

Őszintén : nem igérem, hogy innen megyek nyugdíjba, de odateszem magam, mivel közben máshogy látom már a dolgokat.

márc. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszi, ez nem is rossz.
márc. 28. 19:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!