Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Visszamennél arra a munkahelyr...

Visszamennél arra a munkahelyre ahonnan felmondtál korábban?

Figyelt kérdés

Volt egy korábbi állásom, azonban adott okok miatt felmondtam pár hét után.

Most nincs állásom. Visszamenjek, hátha nyitottak egy újrázásra?

Annyi biztos, hogy nem örültek neki amikor felmondtam.

Azt érzem lejáratnám magam, vagy ha esetleg visszavennének, úgy bánnának velem mint egy ronggyal, tekintve hogy ott hagytam őket.


Egy kereskedelmi cég 10-12 alkalmazottal. Mondhatni családias a hangulat. Habár a munka elég monoton.


márc. 28. 15:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Volt már iilyen, kényszerből. Nem jó érzés.
márc. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy hogyan jöttél el. Ha jól beolvastál nekik, hogy milyen egy sz_r hely, akkor meg se próbáld. Ha normális hangnemben váltatok el, nem fikáztad a helyet/kollégákat, akkor egy próbát megér.
márc. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Minek kell magyarázkodni? Eljottel kész most visszamesz.
márc. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Volt rá példa, de nem én akartam visszamenni, hanem ők hívtak vissza. Pedig nem épp baráti hangulatban váltunk el...
márc. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Gyakoribb ez, mint gondolod. Nálunk is van/volt pár ember, akik mégis visszajöttek pár hónap után.
márc. 30. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!