Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan viselkedjek ezután...

Hogyan viselkedjek ezután ezzel a kollégámmal? Majdhogynem az arcomba nevetett.

Figyelt kérdés
Alapvetően megvoltunk a konyhán, elegen voltunk, azonban az estiek teljesen vagy viszonylag újak voltak, az egyik feladatkört nem tudták betölteni. Majdhogynem mindenki, aki ért hozzá, ugyanakkor végeztek. Odamentem az egyik egy éve ott dolgozó nőhöz, hogy maradjon még két órát azon a részen, nincs senki, akit oda tudnék rakni, erre kiröhögött. Az egy dolog, hogy nem akar, de azóta kissé ellenszenvesen gondolok rá, hogy szinte az arcomba röhögött a kérés hallatán. Kedden találkozunk legközelebb.
márc. 30. 17:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Munkaszeretet? Túlóra rendes megfizetése? Emberség? Ma melyik van meg?
márc. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Vagy ki lenne fizetve a túlóra, vagy annyival kevesebb lesz az egyik napon a munkaórája. Ezt nem én intézem, de rendesen eljárnak.
márc. 30. 17:25
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Én sem lennék hajlandó két órával tovább maradni a kelleténél.
márc. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
83%
Herótja van a munkától, de lehet lesz vmikor olyan hogy vissza kaphatja ezt a szívességet.
márc. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Hirtelen bejelented, hogy maradjak még 2 órát a melóban (mikor nekem már programon van) én is kiröhögnélek.
márc. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
A zsido cegek cenzuraznak mindig.
márc. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
91%

Ez egy gyerekes reakció volt a részéről, de te meg ugyanolyan gyerekes vagy, szóval összeilletek.

Legközelebb kicsit korábban gondolj erre, ne az utolsó pillanatban, és akkor valószínűleg hamarabb találsz jelentkezőt. Ugye, te vagy vezető, igaz?

Vagy ajánlj fel extra díjat.

márc. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Én 7 éve dolgozok jelenlegi helyemen.


Most jutottam el arra a szintre. Hogy ki nevetem, amikor ilyennel jönnek...


Nem kötetlen munkaidőben dolgozik az ember általában. Szervezzék úgy a beosztást, hogy ne legyen probléma. (Más az, ha valaki menet közben kiesik a munkából...)


A túlóra elrendelésének is megvannak a körülményei és szabályai!

márc. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Az utolsó húsz percben került képbe ez a probléma. Elfogadom, hogy nem akar maradni, de mondhatott volna nemet úgy is, hogy nem kezd el nevetni.
márc. 30. 18:48
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Attól még te is gyerekesen reagáltál, kérdező.

Ha te vagy a főnök, akkor neked nagyobb felelősséged van! Erre nem gondoltál?

Előre kell az ilyen helyzetre tervezni! Erre se gondoltál még?

Na, EZEK mutatják a gyerekes viselkedést.

márc. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!