Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan hagyjam figyelmen...

Hogyan hagyjam figyelmen kívül a kollégáim viselkedését?

Figyelt kérdés
Négyen vagyunk egy irodában, négy nő, ugyanazon pozícióban. Az egyik nő 10 éve van a cégnél, kettő 5 éve, én lassan 1 éve. Borzasztóan gyerekesen viselkednek, szerintük nem barátkozni járunk a munkahelyre, mégis olyan dolgokat tudok róluk, amiket rólam a legjobb barátnőm... Egyáltalán nem segítőkészek, okoskodni tudnak, de mindig kiderül, hogy az ő munkájukban is igencsak akad probléma. Nagyon utálok bemenni az irodába, kínomban dohányozni járok, ami amúgy egy rossz szokás tudom, de annyira felhúznak a viselkedésükkel. Hogy ne vegyem magamra a viselkedésüket?

ápr. 1. 16:15
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
73%

"Négyen vagyunk egy irodában, négy nő" - ez már rossz!


Sehogy nem tudod figyelmen kívül hagyni - hacsak nem hallgathatsz zenét egy fülessel egész nap a munkád közben.


Minden más esetben előbb-utóbb váltani fogsz vagy kifúrnak.

ápr. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Négy nő egy irodában??Ezen csak egy felszentelt exorcista segíthet.
ápr. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Én manipulálni szoktam az ilyeneket. Ha azt kamuzod hogy birod őket öröm veluk dolgozni errol szól minden mozdulatod akkor elkezdenek bírni, es elviselhetobb lesz a munkahelyi légkör. Bőven másképp fognak hozzád állni. Elinditasz vmi pozitiv hullámot es egyik hullám generálja a másikat.


Én pl egyszer megjatszottam azt mikor szabira ment a vezető akit rühellek hogy örömtánc helyett sopánkodtam hogy jaj mi lesz itt akkor nelkule káosz, es neha megjatszom hogy de jo hogy végre látom, azota tökre "szeret" es teljesen más a légkör.


A "kamuszimpátiát", "kamuszeretést", kamutörődést beveszi mindenki eddig.

A rohadt nárci bántalmazók is manipulálhatók vele.

Es akkor legalább kapsz levegőt és nem toxic légkör fog várni.


Vagy olyat is csináltam már hogy akivel balheztam, caak azért hogy ne legyen tartos mérges a helyzet a legcukibban köszöngetek neki reggelente, hát telapora adott egy mini ajándekot is viszonzásul hogy tudjam túl lépett, nincs baj.

Persze nem lettunk bnők de legalább nem gyilkoljuk egymást hanem udvariasak vagyunk egymással kedvesek.


Ha megforditod a másikhoz való hozzáállásod megfordul a társadalom is feléd.

ápr. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

*Kiegeszités:


Ahelyett hogy azt mondod magadban utálok bemenni az irodába mondd azt hogy imádok ide bejönni.

Hidd el minden fordulni fog.


Ha kamuzod a pozitiv gondolatokat, ha kamuzod a pozitiv szavakat, akkor is hatnak a környezetre. Es pozitivan. Es ha pozitivat kapsz benned is enyhulni fog a kínlódás a harag az utálat.

ápr. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
A 3-as ezzel azt akarja mondani, hogy ha jó színész vagy, akkor még van esélyed! :D
ápr. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

De annak visszacsatolása is lesz utolso.


Elszineszkeded hogy szimpi a másik, ezert ő szimpatizálni fog veled az meg neked jól fog esni. Mindenesetre annál biztosan jobban, mint amikor szemétkednek.

ápr. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
85%
Hát nemtudom de a #3-as válaszoló is elég érdekesen kezeli az ilyen helyzeteket.Pont olyan mint most a három másik nő az irodában.Képmutató,hazudozó.Nem épp egy szimpatikus felnőtt ember.
ápr. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Amugy minden gyökér azért gyökér mert nem dicserték eleget gyerekkorukban meg ilyenek. Ergo ha te simogatod a sérült lelkét, megváltozik feléd.

Az iskolai mobbing is errol szol. A frusztrált gyerekek ahogy a suliban adják ki a feszkót amit az anyja okozott neki otthon.

A sok kisebbségi komplexus elnyomás. A nárcizmushoz stb hez vezető ut.


Nem lehet őket ugyan gyógyítani de azt el lehet érni hogy nem pfon vágnak hanem kezet fognak veled.

ápr. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
81%

7-es: Igen, nekem is az jutott az eszembe, hogy milyen "príma" lehet egy ilyen képmutató közegben - én tuti nem érezném jól magam és nem bírnám megjátszani magam. Meg hát nem is szeretnék ilyen emberek közelében lenni....


6-os: "ezert ő szimpatizálni fog veled az meg neked jól fog esni."


Nem, nekem sosem esett és sosem esne jól az őszintétlen "szimpatizálás". Ez csak a látszat. De meddig lehet így élni?!

ápr. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

7 ezt nézd meg az iskolai mobbingot is így kezelik. Légy kedves!

[link]

ápr. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!