Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan hagyjam figyelmen...

Hogyan hagyjam figyelmen kívül a kollégáim viselkedését?

Figyelt kérdés
Négyen vagyunk egy irodában, négy nő, ugyanazon pozícióban. Az egyik nő 10 éve van a cégnél, kettő 5 éve, én lassan 1 éve. Borzasztóan gyerekesen viselkednek, szerintük nem barátkozni járunk a munkahelyre, mégis olyan dolgokat tudok róluk, amiket rólam a legjobb barátnőm... Egyáltalán nem segítőkészek, okoskodni tudnak, de mindig kiderül, hogy az ő munkájukban is igencsak akad probléma. Nagyon utálok bemenni az irodába, kínomban dohányozni járok, ami amúgy egy rossz szokás tudom, de annyira felhúznak a viselkedésükkel. Hogy ne vegyem magamra a viselkedésüket?

ápr. 1. 16:15
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

19 en ezt csinalom irodai meloban írtam is rá példákat. Vagy így mész be vagy úgy egy munkahelyre gyökerek közé. A szimpátia szeretet meg beválik. De nem kötelező "használni".

Lehet utálkozni gyűlölködni is ha az jobban esik..

ápr. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
55%
#21 De az igazságérzetedet nem bántja, hogy te kedvesen viselkedsz egy olyan valakivel, aki ártott neked? Én nem tudok cuki lenni olyannal, aki pl. a hátam mögött rendszeresen rossz színben tüntet fel mások előtt, mert az van bennem, hogy rohadtul nem érdemli meg, ráadásul miközben megjátszom, hogy semmi bajom nincs vele, még azt a visszacsatolást is kapja, hogy a viselkedése tök oké, hiszen úgy tűnik baromira kedvelem őt annak ellenére, hogy mekkora bunkó velem.
ápr. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

20-as: na, de miért csak ez a két véglet létezik?!


Ha valaki nem játszik szerepet, hanem csak csendben dolgozik gyűlölködés nélkül, azt miért nézik ki?!

ápr. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Mert ők sérültek.
ápr. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
22 másképp fognak viselkedni
ápr. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Én megtanultam bevenni a leszarom tablettát és elengedni a fülem mellett az indokolatlan és jelentéktelen megjegyzéseket. Ha jogos a kritika, azt megfogadom, legfeljebb megmondom, hogy akkor meg te javítsd ki ezt meg ezt, légyszi. Ill. ha a piszkálásuk olyan szintet öltene, hogy a munkámat nem tudom miattuk végezni, jelezném a felettesnek. De eddig ilyen nem történt... inkább olyanok, hogy beleszólnak, hogy ne igyak kólát meg egyéb hülyeségek... ált. akkor bámulok rájuk és nem szólok semmit. Akkor a többség azért észreveszi magát.
ápr. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!