Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit vettél a legelső fizetésed...

Mit vettél a legelső fizetésedből?

Figyelt kérdés

2 hét múlva lesz életem első munkahelye, így ez a téma most nagyon foglalkoztat.

Milyen tanácsokat tudnátok nekem adni? Eléggé csendes ember vagyok, kicsit figyelmetlen is, és a suliban is nehezen ment a tanulás. Nagyon félek, hogy nem fogom tudni ellàtni a feladatomat. Egy irodában fogok dolgozni egyébként, még nem tudom hogy pontosan mit kell majd csinàlnom.

Te mire költötted a legelső fizetésedet? Nagyon nehéz belerázódni a munkába? Mi van ha nekem nem fog menni?

Ne haragudjatok ha kicsit össze-vissza írtam, és ha esetleg valamit elírtam.


ápr. 13. 12:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Egy doboz kőbányait.

Többit elvették a szüleim.

Aztán felvázolták, hogy 18 év elmaradásban vagyok a lakbérrel.

ápr. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
2009-ben 1 havi nyári munka után 2-napos velencei nyaralásra költöttem, mármint magyar Velencén. Aztán jött 4 éven át munkanélküliség. ^____^""
ápr. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem egy részét elbuliztam, de biztos tettem belőle félre egy keveset.
ápr. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Lilluci27 ***** válasza:
Ételt
máj. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!