Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megaláztak facebookon, de...

Megaláztak facebookon, de kedden mennem kellene dolgozni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval pénteken kikerült egy Facebook poszt, amiben a vezetőség köszönetet mond a munkánkért. Lényegében ez egy reklámfogás. Én csak ma láttam.

Ééés most jön a lényeg: az összes csoportképről levágtak, a nevemet meg sem említik.

Nagyon ciki. Most mindenki rajtam röhög.

Volt valaki hasonló helyzetben? Mit tennétek?



ápr. 14. 18:49
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Tehát üzeneteket kaptál röhögő smiley-kal az eset után? Hát sajnálom.
ápr. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Te csak ma láttad a posztot, azt értem. De a kollégáid honnan tudják, hogy csak ma láttad? Úgy értem, péntek óta kaptál volna röhögő smiley-kat tőlük, nyilván megkérdezted volna, mi olyan vicces, de ezek szerint ők is csak ma kezdték el az üzengetést.
ápr. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Figyi, nézd meg a szerződésed. Abba bele szoktak tenni olyant vagy külön írják, hogy engedélyezed, hogy a rólad készült képeket vagy a képeket amiken szerepelsz felhasználja a cég. Aláírtál ilyet? Ha nem, jogosan vágnak le téged a képekről és nem említik a neved, mert ha nem adtál engedélyt, ők meg kiraknak, simán csinálhatsz botrányt.
ápr. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
70%
Juj, de gyenge sztori! Borzalmas!
ápr. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Nem kamu, bárcsak az lenne.

Mindenképp felmondás lesz, csak az a kérdés, kihúzom-e addig, míg találok új helyet.

ápr. 14. 20:28
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Van munkanélküli ami lehet 90 nap is.


plusz játszhat még a táppénz.

ápr. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne addig kihúzni?

Nálad is sikeresek az agymosós dumák?

Azonnali hatállyal felmondás.

ápr. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
30%
cool story bro
ápr. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Azota megkerdezted a fonokot meg a tobbieket miert vágták le a képed?
ápr. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Persze.

Ment a hazudozás, hogy nem direkt volt, meg hogy bénán nézek ki csak azért vágtak le. Kedvencem a közvetlen főnököm reakciója volt, aki eljátszotta, hogy ezt a posztot ő nem is látta.

Na de basszus azért a 3 csoportképből egyen igazán rajta hagyhattak volna. A többin meg eleve nem vagyok rajt.

Azóta nem néztem a posztot, nem is érdekel már. Jutalomból kapnak egy felmondást.

ápr. 15. 12:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!