Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megaláztak facebookon, de...

Megaláztak facebookon, de kedden mennem kellene dolgozni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval pénteken kikerült egy Facebook poszt, amiben a vezetőség köszönetet mond a munkánkért. Lényegében ez egy reklámfogás. Én csak ma láttam.

Ééés most jön a lényeg: az összes csoportképről levágtak, a nevemet meg sem említik.

Nagyon ciki. Most mindenki rajtam röhög.

Volt valaki hasonló helyzetben? Mit tennétek?



ápr. 14. 18:49
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
De nem úgy volt hogy csak holnap mész vissza dolgozni? Akkor hogy tudtátok ma ezt megbeszélni?
ápr. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
22%
cool story bro
ápr. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Telefonon. Felhívtam egy munkatársamat, akivel jóban vagyok. Majd a közvetlen főnökömet. Nem bírtam várni holnapig, pedig jobb lett volna személyesen tisztázni. Bár én teljesen úgy érzem, nincs már miről beszélni. Meg amúgy is felmondok, keresek más helyet, ahol nem ilyen görények a dolgozók.
ápr. 15. 16:00
 24/25 anonim ***** válasza:
28%
cool story bro
ápr. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
50%

Következő állásinterjú


Interjúztató: Miért döntött úgy, hogy munkaehlyet vált?

Kérdező: Mert levágtak engem 3 csoportképről a Facebookon.

Interjúztató: Fel van véve!

ápr. 16. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!