Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt már balhés kollégád?

Volt már balhés kollégád?

Figyelt kérdés
Figyelj milyen kolégám volt. magyar.. 26 rendbeli törvény szegés.. könnyű testisértés.. súlyos testisértés... fegyverrel elkovetett betörés... Nyíregyházárol ki van tiltva 🤣🤣

ápr. 16. 22:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
Én szarok a kollegáimra
ápr. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%

"Figyelj milyen kolégám volt."


Hú, na akkor te figyelj! Ez NEM chat oldal. Vágod? Itt senkit nem érdekel a magánéleted. 😀

ápr. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem
ápr. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Bűnözőről nem tudok. Mert ha volt is, meghúzták magukat. Viszont találkoztam rosszabbakkal. Némelyik nő ordenáré, közönséges szutyok, akik mindent irányítani akarnak, mindenbe beleszólnak, a másik életéről pletykálnak. Nőként mondom, hogy rosszabbak, mint egy 26 rend beli törvényszegő.
ápr. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
Zaklató volt, bűnöző tudtommal nem.
ápr. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer két kollegám a politikán veszett össze és majdnem késelésig fajult.
ápr. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk inkább az a divat, hogy kavarnak, flörtölnek, pletykálnak, mindenki volt már mindenkivel. Párcserés balhék, nyilvános megcsalások, örökös harcok.

Mint valami rossz valóságshow, nem lepődnék meg valami komolyann balhén

ápr. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Volt pár:

-egyiknek mániája volt a keverés, mikor szándékosan és rosszindulatból kiszúrt másokkal, köztük velem is, meghazudtolt párunkat.

-a másik pedig egy borult lélek volt. FB-n éjjelente "élőzött", azt mutatva, éppen hol sétál, vagy énekelget. Munkaidőben meg szinte lelkiterrorban tartotta a részlegén dolgozókat, ő maga meg kibújt a munka alól, másokat rágalmazott, főnökösködött, és olyan stílusa, viselkedése volt, mint Szilveszternek az RTL-es Álom melóból.

ápr. 17. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hova vesznek fel ilyen múlttal bárkit is?

Remélem nem fegyőrnek?

Magam is dolgoztam olyan helyen ahol volt bűntényesek voltak de ez egy vastelep volt bejelentés semmi nekik sofőr volttam ott de ennek 25-éve már.

ápr. 17. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Fonok, 3 ev felfuggesztett
ápr. 17. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!