Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A kereskedelmi tévék csak...

A kereskedelmi tévék csak munkát akarnak adni a fiataloknak?

Figyelt kérdés
Elindult vasárnap a való világ 12,sok negatív kommentet lehet olvasni a neten ezzel kapcsolatban,szenny műsor,munkakerülő fiatalok,agyhalottak,stb.De nem lehet hogy csak munkát akar adni az RTL a fiataloknak?Hogy ne csak tengődjenek?

máj. 8. 13:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Minek tetted fel a kérdést, ha meg vagy győződve a saját igazadról? NEM a foglalkoztatás a célja. Attól, hogy közben foglalkoztat embereket, nem az a célja.

Ha egy gyárról beszélnénk, szerinted érdeklik az emberek? Érdeklik, hogy munkát adjanak? Érdekli a céget az, hogy a pénzből el tudják tartani az emberek a családjukat? Nem. Nem érdekli. A profit érdekli a gyárat is. A tv csatornát is. A szolgáltatót is. 2024ben tudod kit érdekel a saját dolgozója? Kb senkit. Ideje felébredni. A pénzről szól minden. Meg a hülyítésről. Minél butábbak az emberek, annál jobban irányíthatóbbak. Annál jobban lehet a gépezetbe fogaskerékként használni. Üdv a világban. A kérdésed alapján nagyon naiv vagy. A legoptimálisabb nekik az lenne, ha ingyen csinálná mindenki. De ugye a pénzről szól minden.

máj. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

"én csak nézem a pozitív oldalát is ennek a műsornak.Munkát adnak néhány embernek."


És melyik a jobb? Egy ország előtt lejáratni magad pénzért, vagy elmenni gyárba dolgozni? Kihasználják az embereket, nem munkát adnak nekik. Odadobnak nekik egy kis szalonnát, és úgy ugrál, mint egy kutya. Akkor tessék, tapsikoljál nekik. Neked is ennyi eszed van.

máj. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Elsősorban nem az célja az Rtlnek, hogy munkát adjon, hanem mivel régen is nagy volt a nézettsége így megint elindítják. Az éjjel nappal azért más mert az sorozat és azért kell egy színészi képesség. Ez meg inkább majdnem olyan mint egy emberi viselkedési kísérlet, hogy egy kis helyre bezárva, hogy viselkednek különböző karakterek. Már nézni is lehet őket 0-24ben. De persze ide azok jelentkeznek akik reménykednek a szereplés után valami komolyabb munkában vagy influenszerkedésben. Akik

olyanok, hogy magukra tudják hívni a figyelmet mint vv Merci az megkapja a belevaló vezetését. De vannak akik eltűnnek vagy a siker miatt lecsúsznak mint anno Aurélió vagy Krisztián aki öngyilkos lett.

máj. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondolom,hogy lerágott csont ez a műsor,de legalább néhány embernek munkát ad és pénzt hoz.
máj. 8. 14:15
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

"én csak nézem a pozitív oldalát is ennek a műsornak.Munkát adnak néhány embernek"


B+ az ilyennek nincs pozitív oldala! A retekklubot a Tel-aviv 2-vel együtt be kellett volna szántani már 25 évvel ezelőtt!


Ha nem ez a műsor lenne, akkor lenne helyette másik!

máj. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Nem tudnak már új műsort kitalálni szerintem ezért veszik elő mindig ugyanazokat újra és újra.Én szerintem a kertévék már kijátszották az összes kártyájukat.
máj. 8. 14:24
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Minimálbérért semmit se csinálni napi 24 órában ...

5 szörös fizuért külföldön napi 8 órában gyárban dolgozni biztos nagyon kegyetlen emberkínzás lenne.

Hajrá rtl klub

máj. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
71%

Csak nem túl hatékonyak.

Ugyanezért a pénzért 10-szer ennyi embernek lehetne normális munkát adni. És akkor beleszámoltam mindenkit, az utolsó világosítóig.

máj. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Az Éjjel-nappal Budapest egy filmsorozat volt, mint a Barátok közt vagy A mi kis falunk.

Színészekkel.

A VV nem ad munkát nekik, bemennek egy vetélkedőbe a fődíjért. Az rtl a nézettségért csinálja. Nem jótékonysági intézmény, csak az üzleti érdek mozgatja a kereskedelmi tv-ket. Ebből élnek.

máj. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!