Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy pasi miért nem fogadja el...

Egy pasi miért nem fogadja el a facebook jelölésemet, vagy miért töröl annak ellenére hogy napi szinten kapcsolatban vagyunk?

Figyelt kérdés

Tudom hogy hülyeség és gyerekes és nem is kéne foglalkozom ezzel. De már csak úgy kíváncsiságból is felteszem a kérdést.

Kollegámról van szó, mindennap találkozunk. Mindenki az ismerőse rajtam kívül.


2013. máj. 30. 08:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Vannak olyan emberek, akik tényleg csak azokat tartják fenn az ismerőseik között, akikkel nagyon jó kapcsolatban vannak. Mondjuk ha tényleg ismer, akkor illene küldenie egy üzenetet, hogy miért nem, de ez lehet, csak az én fixa ideám.
2013. máj. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok,nekem csak azért fontos, mert úgy érzem, az a kolléga nem kedvel. A posztjaimmal nem idegesíthetem, hisz vissza se jelölt.
2017. okt. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!