Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Most akkor hogyan tovább?

Most akkor hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Összevesztem egy új kollégámmal, akivel kezdetben egész jól kijöttem, aztán egy nap "elszabadult a pokol". Valami hülyeséget csináltam véletlenül, amit ő túl hevesen reagált le. Ettől meg én akadtam ki, de csak másnap nyilvánítottam ki felé a haragom. Úgy tett mintha mi sem történt volna, de én nem voltam képes erre, úgy éreztem ennyivel nem úszhatja meg. Azóta nem is szólunk egymáshoz, de azért elgondolkozok rajta hogy tényleg jó-e ez így. Az első megérzésemre hagyatkozok, amit beigazolódni láttam a veszekedésünk előtt, miszerint nem vagyunk egymásnak való társaság. De lehet-e ebben az érzésben mindig bízni?

30/F


2013. jún. 24. 23:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha egymáshoz valók vagytok, ha nem, együtt kell dolgoznotok. Akkor meg már jobb normális légkörben, nem?
2013. jún. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazad van, nem kerülhetjük folyton egymást. Ő se egykönnyen enged, talán több idő kell nekünk, erős egyéniségek vagyunk, némileg hasonlítunk is. Lehet bennem van a hiba hogy nem tudtam már másnap túllépni ezen az egészen, ugyanakkor nem értettem a hirtelen "visszaváltozását" sem a veszekedésünk előtti állapotba, nem tűnt őszintének, vagy nem mérte fel reálisan a "sebet", amit ejtett a kapcsolatunkon. Még mindig elkülönülve vagyunk, egy asztalhoz sem ülünk, de már kezd elegem lenni ebből, hisz mindketten kijövünk a többiekkel.
2013. jún. 24. 23:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak állj elé mond, hogy sajnálod és véletlen volt. Ha túl nagy az egód (nem ítéllek el, teljesen normális) akkor hazudd ezt neki, ha beveszi akkor csak még tovább nőhet
2013. júl. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azóta minden rendben van közöttünk, mintha meg se történt volna az összeveszésünk. Nem hittem volna hogy lehetünk még normális viszonyban. Talán az idő megoldotta.
2013. júl. 11. 20:29
 5/5 A kérdező kommentje:
Találkoztunk múlt héten már ex-kollegákként, és még örültünk is egymásnak. Azt hiszem életem egyik legérdekesebb, legtanulságosabb kapcsolata volt.
2013. aug. 25. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!