Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kinek mi volt a legnagyobb...

Kinek mi volt a legnagyobb megaláztatás/terror, amit a munkahelyen kénytelen volt elviselni?

Figyelt kérdés

Hátha másnak még rosszabb, mint nekem.

:(

Sajnos van egy új kolléga, aki kikészít mindenkit, de kénytelenek vagyunk elviselni. De biztos van rosszabb...



2013. aug. 9. 15:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Vendéglátóztam, a főnök egy elmebeteg volt. Nekiállt a hely közepén torka szakadtából üvölteni a másik főnökkel (oroszul persze), mire odament egy hölgy vendég imádkozva, hogy nagyon szépen kéri őket hagyják abba, mert nagyon ijesztőek. Lekiabálta a vendéget a főnök, hogy ez az ő helye, úgy kiabál ahogy akar, ha nem tetszik, takarodjon innen. Erre odament a nő férje, hogy akkor ők most távoznak, szégyellje magát, nem férfi az ilyen. Na erre teljesen kiborult a főnök, hogy elmennek a fizető vendégek, én pedig a pultnál mosogatva ezt éppen végignéztem. Elég megvetően nézhettem a főnökre, mert rám nézett, majd a töredékes angoljával kinyögte ezt: "ha még egyszer így nézel rám, össze vissza fogom vagdosni a kib...ott arcodat, te madörfakör!". Én elbőgtem magam, fogtam a táskám és kisétáltam. Ez egy zseniális munkahely, ahol ilyen sztorik mindennaposak voltak, még ma is azok.
2013. aug. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Megerőszakoltak...
2013. aug. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
A megerőszakolást sem viseli el az ember...
2013. aug. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én dolgoztam olyan helyen,ahol a munkatársam befosott,mert nem mert elmenni wc-re,szóval félt,hogy kirúgja az idióta főnököm. Ez a főnök fegyelmit is kapott,mert nem engedte haza a lázas nőt,inkább hajtotta a szallag végén a szerencsétlent. Volt ilyan eset is hogy az egyik nőután ment kiváncsiskodni,hogy tényleg wc-re ment-e,vagyis benyitott rá. Engem,és mindenki mást is figyelt,hogy ne beszélgessünk,mert nem teljesítjük a 120%-ot,vagyis nem lesz meg a darab. nagyon csúnyán beszélt mindenkivel,mintha nem is emberek lennénk,meg nagyon sok embert kirúgott,ha véletlenül visszabeszélt,vagy próbálta elmondani a problémáját. Engem 2év után előreléptettek betanítónak,az idiótát meg csoportvezetőből művezető lett.

Állandóan piszkált,hogy hadjam békén az új dolgozókat,ne beszélgessek,utána meg visszajött hozzám,mert csinálták az újak a sok selejtet. Volt olyan eset,hogy kaptam egy kulcsot amivel tudtam állítani a blankológép keresztmetszetét,csak véletlenül kiesett belőlle egy csavar. Hoztam bele a helyi barkácsboltból,de nem fogadta el,mondván,hogy japán gépbe japán alkatrész kell. 2hét múlva megjött a csavar a Japánoktól,engem meg kirúgott,azzal az indokkal,hogy miattam állt a gép 2hetet,ezért én vagyok a felelős,amiért ez idő alatt nem volt profit. Egyik szemem sírt a másik örült,amikor munkanélküli lettem,és 4hónap múlva találtam olyan helyaet,ahol a főnököm normális velem,és a munkatársaimmal.

2013. aug. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, ezek melyik gyárban történtek? Csak kíváncsiságbol kérdem.

Megjegyzem mellékesen hogy az olyan fönököt aki kukucskál a munkás után, vagy nem enhedi öket ki a mosdóba, vagy ami még rosszabb tudja hogy lázas a munkás, és mégis hajtsa a szalag végén, ahelyett hogy az ebédlöbe küldené pihenni, és a FÖNÖK Állna oda megcsinálni helyette az aznapi talán utolsó darab produsokat, na az ilyen fönököt ott büntesse meg az Ég ahol van, de még a fajtáját is, mert az se külömb. Aki ilyen annak családja meg a házastársa sem külömb, mert ezt látja, ezt a szemléletmódot.

2013. aug. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos valami samsung, vagy hasonló koreai rabszolgatelep.
2013. aug. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ahol én dolgoztam az koreai cég volt, de azt nem tudom hogy az elöttem válaszoló milyen cégnél dolgozott. Valószinüleg ö is ázsiai cégnél de nem bisztos, mert a ,,fehér" munkáltató is tud aljas lenni (a fönök bisztos magyar volt, aki lázasan hagyta dolgozni a nöt, ahelyett hogy a helyébe állt volna dolgozni, vagy küldött volna oda egy más emberkét), és az is ki tudja szipolyozni a munkásokat, sokszor még jobban mint az ázsiai, bár azok sem szentek...
2013. aug. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez japán cég Mór,Sewsh Hungary ltd,ez a hely olyan mint egy átjáróház jönnek mennek az amberek,mert nem könnyű rabszolgának lenni a saját hazánkban,és még ott van az Ászári Siewer,ami a hiradóban is bent volt,mert ott is olyan körülmények vannak,hogy nem embernek való. Aztán majdnem megszünt,csak nevet változtatott most már Wild,de ugyan olyan szar mint volt,pedig ez német cég,szóval ne értsen félre senki nem vagyok munkakerülő,29vagyok,és van 11év munkaviszonyom,de soha többet ilyen céghez nem mennék,a nevét is azért adtam meg,hogy más nézzen másikat magának,ha van választani valója
2013. aug. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Köszi az infókat.

A koreaiak tényleg nagyon aljasok és paszírozók, de az DélOlaszo.ból származóak is borzasztóak. Szerintem a nagyfőnököt külföldön nem is érdekli, hogy mi van itt, hanem az itteni kisfőnökök olyan aljasok és sokszor lopnak a fizetésekből, főleg ünnepnapokkor, amikor a munkások egy kicsikét megnyomják a munkát.

2013. aug. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én dolgoztam az egyik vidéki Flextronicsban diákmunkásként, ahol már a helyi kórház is rendszeresített egy rohammentőt, mert naponta tucatjával vitték a munkásokat a sürgősségire. Minden termelési területen mágneskapuk és biztonsági őrök voltak. Semmit nem lehetett bevinni és még a főbejáratnál is vegzáltak random munkásokat az őrök.


A másik ami szintén ott történt, hogy két nőnek is hasmenése volt és egyiket sem engedték ki munkaidőben a WC-re. Az egyik nő konkrétan befosott, a másik pedig fogott egy ládát és abba csinálta. Mindkettőt kirúgták, beperelték a céget és pár millió forintos kártérítést kaptak.


Azóta hál Istennek radikálisan lecsökkent a cég állománya, mert a sok selejt miatt nem kellett a megrendelőnek amit ott gyártottak. Az egész cég egy hatalmas átjáróház volt és senkinek nem volt ideje rendesen betanulni az adott munkára. A végén már az alföldről hoztak munkásokat a Dunántúlra, szóval nevetséges az egész.


Csak az én "értelmiségi" fejembe az nem fér bele, hogy miért nem tesznek ez ellen valamit? Meg hogy lehet valaki ilyen gerinctelen, hogy annyi mocskosságot képesek megtenni a szerencsétlen munkásokkal?

2013. aug. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!