Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Valaki értelmezné a következő...

Valaki értelmezné a következő az idézetet? "Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember? "

Figyelt kérdés
Ronald Reagan mondta állítólag. Egy ismerősöm idézte a minap, és óriásit röhögött rajta, hozzátéve, hogy ez milyen fantasztikus idézet. Sajnos nem tudom átérezni a jelentőségét, ezért kérem, valaki komolyan értelmezze, mi lehet ebben a poén.
2013. aug. 23. 20:14
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Ehhez a társadalmi életnek semmi köze. Csupán irritáló, hogy egyesek milyen bugyuta dolgokon tudnak torka szakadtukból röhögni. Ez egyfajta butaság szerintem. Én ehhez nem akarnék sohasem asszimilálódni, meg ilyen emberekkel szocializálódni. Sajnos ez nekem nem kellemes. Vagy érdekből tegyem, hogy jó sok barátom legyen? Költői kérdés volt.
2013. okt. 27. 18:49
 12/12 anonim ***** válasza:
" angol humor "?
2017. szept. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!