Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak hogy ne érezzem...

Mit csináljak hogy ne érezzem cikinek? Annyira furcsa lesz.

Figyelt kérdés

Dolgoztam egy melóhelyen mint gyakornok, aztán mikor vége lett - bár jóban voltam mindenkivel - úgy döntöttem hogy nem jövök vissza többet, ennyi elég volt a társaságból (és az alacsony fizuból). Most viszont melót keresek és többen ajánlották hogy jöjjek vissza ide, és be is hívtak végül.

De ... olyan gáznak érzem hogy a régi kollégáim közé kell visszamennem. Meg meg fogják kérdezni hogy miért vagyok ott és akkor meg kell mondanom hogy állásinterjúra jöttem... Igazából lenne már egy melóhelyem, csak akik ezt intézték azt mondták hogy ne hagyjam őket cserben.

Szóval hogy küzdjem le ezeket az érzéseket hétfőig? Utálom már most a gondolatot hogy kosztümben be kell vonulnom a régi munkahelyemre és mindenki engem fog nézni :( :S


2013. okt. 3. 19:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Esetleg azért érzed cikinek, mert amikor eljöttél elköszöntél az ottaniaktól és megmondtad nekik, hogy nem szeretnél már ott lenni?


Ha jóban voltál mindenkivel, akkor lehet, hogy örülni fognak, hogy újra látnak téged. Erre nem gondoltál? :)

2013. okt. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!