Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ingatlanost fél 9-kor hívni...

Ingatlanost fél 9-kor hívni nagy pofátlanság?

Figyelt kérdés
Megegyeztünk, hogy ma keresem az új fejleményekkel kapcsolatban, de a páromnál van a telefon, aki csak most végzett, és még egy óra, mire hazaér. Elfelejtette itthon hagyni... Felhívja inkább most ő, vagy majd én, mikor hazaért? (Én nevemen lenne a lakást, de mindketten benne laknánk.)
2013. okt. 24. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Hívja fel a párod, h ez és ez, ez és ez a kérdése. De ha nem tudja elmondani, akkor csak beszélje meg vele, h hívhatod e fél 9-kor. Bár szerintem már most is késő van ehhez... Holnapig nem ér rá?
2013. okt. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Felhívta a párom, minden okés. Az a helyzet, hogy megígértem, hogy telefonálni fogok még ma, és úgy gondolom, a kései zavarás még mindig jobb annál, mintha az ember nem tartja a szavát.
2013. okt. 24. 19:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Az ingatlanos kötetlen munkaidőben dolgozik, és ha kinéz valami üzlet, akkor is örül, ha szenteste, vacsora közben ugrasztod fel.
2013. nov. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!