Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti hogy tudtok a munkatársaito...

Ti hogy tudtok a munkatársaitokkal fesztelenül csevegni, hogy ne legyen csend? Miről?

Figyelt kérdés
Sokan olyan könnyedén tudnak beszélgetni, de nekem nem megy.:S
2013. nov. 20. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem csak azokkal megy könnyen akit szimpatikusnak vélek,és nem valami arogáns beképzelt majomnak
2013. nov. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nálam sem a szimpátia hiányáról van szó. Inkább félénk vagyok és nem akarok senkit érdektelen dologgak traktálni, de nem hiszem, h az a legjobb megoldás, ah meg sem szólalok.
2013. nov. 20. 17:45
 3/6 anonim válasza:
Ilyenkor azért nagyon örülök, hogy iszonyatosan jó fej munkatársaim vannak meg végül is én is nyitott, könnyen barátkozó típus vagyok. 10 dolgozunk együtt, sose szokott kínos csend lenni :) Szerintem érdeklődj bátran és te is mesélj bátran, persze csak akkor, ha a csevegés nem a munka végzés rovására megy.
2013. nov. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A csend csak akkor kínos ha annak érzed, amúgy semmi jelentősége.

Nálunk is van olyan munkatárs aki eleve visszahúzódóbb és keveset beszél, de emiatt senki sem tartja barátságtalannak vagy gondol róla rosszat, én szeretek beszélgetni de sokszor van olyan feladat amire nagyon kell figyelni így órákig(néha napokig) nem vagyok jó beszélgetőpartner.

2013. nov. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Evele123 ***** válasza:
A kolléga fradista, én meg újpesti :-) vagyok. Néha megbeszéljük a meccseket, engem annyira nem érdekel a foci, mint őt. Ö a meccsek napján nem dolgozik, így kérte a beosztását. Autókról is szívesen beszélgetünk és a napi hírekről is. Régebben én is nagyon befelé forduló voltam, de változik az ember.
2013. nov. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb módja, hogy igyekszel őt beszéltetni, vagyis kérdezz te! Ennek több haszna is van, egyrészt mondtál valamit de mégsem kell kiadni magad, másrészt ő beszél, nincs csend, és hogy odafigyelsz-e rá, az egy másik kérdés (nem kell). Aztán ha eszleled hogy megint csend van, felteszel még egy kérdést.
2022. febr. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!