Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Számít az érettségi (bővebben...

Számít az érettségi (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

Szociális gondozó és ápolónak tanulok, az érettségit májusban teszem le, az angol van hátra.

A kérdésem az, hogy külföldön (Németország), ha otthoni ápolóként dolgozok a fizetés szempontjából lényeges, ha van érettségim vagy lényegtelen?



2013. nov. 24. 19:45
 1/6 anonim válasza:
Szerintem számít.
2013. nov. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a nyelvvizsga fontosabb :)
2013. nov. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy a nyelvvizsga számít, de az érettségit nem tudtam :/
2013. nov. 24. 20:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem a nyelvvizsga számít, hanem a nyelvtudás. Nem ugyanaz a kettő, és tőlem külföldön (bár nem ápolóként dolgozom) soha nem kértek nyelvvizsgapapírt. Sőt, otthon a multiknál sem, csak átváltottak, vagy eleve angolul interjúztattak.
2013. nov. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egy kinti cégnél számít a fizetés szempontjából, mert jóval többet keres az, aki B2-es nyelvvizsgával rendelkezik és nem B1-essel.
2013. nov. 25. 14:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Német munkahelyen nyelvvizsgát kérnek és eszerint fizetnek????
2013. nov. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!