Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy kezeljem az ilyen helyzet...

Hogy kezeljem az ilyen helyzeteket, kollégákat?

Figyelt kérdés
Új vagyok a munkahelyemen, tehát kis zöldfülű, és hát én is szoktam bénázni né napján, apró dolgokat elszúrok. Vannak, akik csak mosolyognak rajta, meg azt mondják, majd belejövök, de vannak olyanok, akikben abszolút semmi tolerancia nincsen. Húzzák a szájukat, vágják a pofákat, nekem meg ez nagyon rosszul esik... pedig igyekszem jól teljesíteni.
2014. febr. 22. 23:28
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Beveszed a leszharom tablettát és jobban odafigyelsz, hogy legközelebb jól menjen. Sokan vannak, akiknél a tisztelet teljesítménytöl függ. De azért kell jól dolgoznod, mert ez a feladatod, nem a szájhúzás elkerülésére. A megfelelés kényszereeeknek nehéz megtanulni, hogy nem kell mindenkinek tetszeni.
2014. febr. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, ők is hibáznak.

Nekem már van vagy 20 éves munkatapasztalatom, a legbunkóbbak azok szoktak lenni, akik a legpocsékabb munkát végzik. Most is van egy kollégám aki mindig kiakad ha más valamit elront, viszont olyan táblázatokat ad ki a kezéből amik olvashatatlanok a hangya betűkkel és számokkal, továbbá teljesen pontatlan.


Nem tudsz mit csinálni, igyekezz jól dolgozni, a hibákból tanulni, de ne vedd magadra. Aki sosem hibázik az nem is dolgozik..

2014. febr. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szerintem próbáld el viselni nem sokáig leszel "zöldfülű" majd bele tanulsz.Ne figyelj rájuk és hidd el nemsokára jobb lesz.Sok sikert a munkádhoz! :)
2014. febr. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak olyan rossz egy héten többször is bemenni gyomorgörccsel, és arra gondolni, hogy "na már megint mit fogok elszúrni". És ilyenkor még jobban ráparázok a feladatra, és már csak azért is elszúrom. Egyébként tényleg van bennem egy megfelelési kényszer, csak tényleg rossz ha az orrom előtt vagy a hátam mögött vágják rám a pofákat..
2014. febr. 23. 08:39
 5/6 anonim ***** válasza:

jaaaaj, hát ne arra gondolj h mit fogsz elcseszni, mert akkor tényleg kudarc a vége!

menj be úgy hogy ma is fejlődök, tanulok valami újat, hatékonyabban végzem a munkám.


ne foglalkozz a rosszindulatú emberekkel, nem veled van a bajuk, hanem saját magukkal, csak könnyebb máson kitölteni a frusztrációt.


ha te tudod magadról hogy a lehető legjobbat igyekszel nyújtani, akkor nem kell magad xarul érezned pár bunkó miatt.

2014. febr. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

igen, szerintem is minden nap jót várj, hogy egyre jobban megy!

Egyébként, ha kedvesen valami kis kommentet teszel a hiba után, hogy legalább már ezt sem fogod többé elrontani stb stb. még akár vissza is fordíthatod a helyzetet é megkedvelnek, hogy az akadályt könnyedén veszed.

Ne aggódj, mert ők is így kezdték, de azt már elfelejtették.. Hamar bele fogsz jönni! Kitartás!

2014. febr. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!