Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » építész mérnöknél gond ha...

építész mérnöknél gond ha színtévesztő vagyok?

Figyelt kérdés
2014. máj. 13. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Látni látsz rendesen, merőlegest tudsz rajzolni, szóval nem hiszem, hogy akadály lenne, de ennek te magad is utánajárhatsz, jobb lesz ha önállósodsz, mert szükséged lesz rá, ha egy ilyen komoly hivatást szeretnél választani.
2014. máj. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előnynek nem előny, de szerintem nem olyan kizáró ok mint a villamosmérnököknél.
2014. máj. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2014. máj. 14. 06:29
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem kizáró ok, de valahol hátrány. Annyi terület van, maximum színtervezéssel nem fogsz foglalkozni. Vagy, ha jól tudom, létezik színtévesztésre is szemüveg, akár az segíthet :) Nem tragédia szerintem, csak emiatt ne módosíts pályát.


(Villamosmérnököknél sem kizáró egyébként)

2014. máj. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen létezik
2014. máj. 14. 17:03
 6/6 anonim válasza:
Szia! Ha még mindig a kőkorszaki tantárgyakat tanítják az egyetemen akkor lesznek gondjaid bizonyos tárgyakkal(színdinamika, színtan) de ezt leszámítva semmiben nem leszel sem a szakmában, sem az egyetemen hátráltatva. Én ismerek egy srácot ő is színtévesztő és azon kívül, hogy folyton ugratták, hogy milyen színűnek látod ezt meg azt elég sikeres a szakmában. Szóval kitartást az egyetemhez!
2014. máj. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!