Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Csak én utálok dolgozni?

Csak én utálok dolgozni?

Figyelt kérdés
Utálom a mmunkahelyem, utálom a kollégáim, az embereket, utálom ha egy másik ember (főnök) dirigál nekem, utálom, hogy - szerintem - teljesen felesleges dolgot csinálok, és elpocsékolt időnek tartom az életemből a mukahelyen töltött időt. Azért gürcöljek 5 napig, hogy utána kettőt pihenhessek? Élet ez? Végülis én nagyon jól ellennék otthon egész életemben, és azt csinálhatnék legalább, amit akarok. Utálom ezt a mókuskereket, robot életmódot.
2014. jún. 18. 11:08
1 2 3 4
 21/34 anonim válasza:
20%
Hidd el nagyon rossz az, ha az embernek nincs mit csinálni és egész nap itthon van... én örülnék neki ha lenne munkám. Odaadhatod :)
2014. jún. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
98%

Voltam hasonló cipőben, de csak azért, mert egyáltalán nem azt csináltam, amit szerettem volna. Igazat megvallva egyáltalán nem tudtam mit szeretnék, így nyüglődés volt minden perce a munkának. Aztán váltottam is, de nagyot és gyökeresen, azóta pedig megtaláltam 3-4 év alatt amit csinálnék.

Addig info hw területen voltam, illetve elektronika, azóta... mezőgazdaság :P

Én itt és ebben találtam meg azt, amit nap mint nap tudok csinálni, és legtöbbször még ember sincs, hogy utálkozni lehessen valakivel.

2014. júl. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 kkokeny válasza:
91%
Nyomorult?! Miért is lenne az?? Azért mert megfogalmazódik az emberben, hogy valami nincs rendben ebben a mocskos világban?! Hogy rabszolgák vagyunk a saját hazánkban?! Hogy az átlag kereset (nem a statisztikai hivatal szerinti)arra nem elég, hogy éhen dögölj belőle?! Szerintem, meg inkább az a nyomorult aki fejet hajt a rendszer előtt és igenis így kéne gondolkodnia a többségnek, mert akkor nem lenne ennyi megkeseredett ember. Személy szerint én is megtettem, és kileptem a kényelmi szférámból, mert nem volt motiváció, perspektíva abban amit csináltam, pedig egész jól kerestem. És egyáltalán nem bántam meg új ajtók nyíltak meg előttem. Elcsépelt dolog, de ne féljetek az újtól. ;)
2015. febr. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim válasza:
98%
Nálam jobban senki nem utál dolgozni.
2015. jún. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
én jobban utálok
2015. szept. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim válasza:
80%
Nincs olyan ki.....baszott munka amit szeretnek az emberek fogjátok már fel
2015. okt. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
55%
Legyél gazdasági migráns, az emberi jogi szervezetek ki fogják nyalni a fenekedet, fogod kapni a jó sok segélyt, és ha valaki ezért a viselkedésedért meg fog szólni, akkor rasszizmusért megbüntetik. Arany életed lesz.
2016. ápr. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim válasza:
100%
Tudom, régi kérdés. De ha így érez az ember, és a pénz sem motiválja, akkor váltson. Az elvárásokat le kell szarni, mivel egyrészt alaptalanok, másrészt senki sem lát bele a másik fejébe, senki sem tudja mit érez pontosan a másik, és hogy milyen cipőben jár. Engem sem motivált a pénz soha, mások meg hülyének néznek. Nálam mindig a boldogság volt az elsődleges szempont. Egyébként tényleg bele lehet őrülni a munkanélküliségbe, bár embere válogatja, 90%-ban csak a többségi társadalom miatt, a maradék meg tényleg a motiváció hiánya, tehetetlenség, stb. Mondjuk a többségi társadalom meg az elvárások azért is viccesek, mert pl egy Tóth Gabit senki sem néz le a 8 általánosával, de mondjuk egy diplomás gyári munkásra már köpnek és lenézik (nem magamról van szó) . Ameddig többet keresel, mint amennyi az életre kell, nincs gond. Ha még szereted is azt, amit csinálsz, akkor az a tökéletes élet, legalábbis nekem. Hány és hány milliárdos, sikeres ember lett öngyilkos... Miután megkapsz valamit, örülsz neki 1 hétig, aztán rájössz,hogy marhára nem az kell neked, és utána jön szóba az,hogy mindenkinek más kell, csak az énközpontú rendszer diktálja, hogy amit te szeretsz, azt másnak is kell.
2017. szept. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%
Az első hozzászóló komplett empátiahiányról tanuskodik.Itt egy ember rossz helyzetben és megirja a nagyon komoly baját erre te képes vagy igy reagálni?Rosszabb vagy mint anyám ő ilyen idióta empátia nélküli hozzállásu ő is kb hasonlót mondott volna a csunya szavak nélkül.ez az örüljé a szarnak is mert másnak szarabb.micsoda érvelés.
2019. jan. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Ez egy univerzális kérdés. 10 ezer éve is sokan gondolták úgy, ahogy te. Így kerülsz összeköttetésbe a múlttal és ha elolvasod ezeket a régi sztorikat, akkor kaphatsz ötletet a jövődre vonatkozóan.
2019. jan. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!