Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyemen van két kisfőnök...

Munkahelyemen van két kisfőnök, akiket úgy utálok mint soha senkit ezelőtt. Hogy lehet őket semmibe nézni vagy hogy ne stresszeljek miatta, hogy már megint ott lesz?

Figyelt kérdés

Feljebb vannak mint én egy szinttel és máris azt hiszik, hogy ők az Isten és szivatnak, mert én jó emberek között nőttem fel és így nincs tapasztalatom, hogyan kell megvédeni magamat ilyenkor. Aztán ha túl lövök a célon, jöhet a jelentés írás vagy rosszabb a kirugatás, eddig elkerültem ezeket.

Imádom a munkám, de ezek... Megtudnám fojtani egy kanál vízbe.

Valami oda nem figyelő módszer vagy hogy elfelejtsem őket?



2014. jún. 24. 19:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezt akar a kolleganöm is irhatta volna, pont tegnap kellet vigasztalnom.

En az ilyeneken probalok csak nevetni, es semmin fel nem huzni magam ( neha nekem sem megy) es ha lepereg rolad, akkor legtöbbször mar nem vicces szivatni.

Ha igy nem müködik, akkor az ö fönökükhoz kell fordulni, es panasszal elni.Ha ez se hat, akkor sajnos merlegelned kell, hogy keresel magadnak egy masik helyet.

2014. jún. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!