Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak, ha a munkahelye...

Mit csináljak, ha a munkahelyemen nem érzem jól magam?

Figyelt kérdés

5 hónapja dolgozom egy cégnél, de a kollégák nem segítőkészek, nem avatnak be dolgokba, elvárják, hogy mindent magamtól kéne tudnom. Aztán, ha valamit nem (úgy) csinálok, mint ahogy ők azt elképzelték, le vagyok szidva és én vagyok a hülye.

Egyre kevésbé érzem jól magam, egyre kevesebb kedvvel járok dolgozni, mert folyamatosan csak kritizálva vagyok.

Hogyan tudnám ezt jobban elviselni?



2014. máj. 8. 08:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
hát válts munkát, jobbat nemtok. vagy oszd ki őket egy szép nap!
2014. máj. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne adj ki magadról olyan infókat amivel később árthatnak a hátad mögött neked. Próbálj meg belesimulni a környezetbe, de keresgélj közben másik helyet. Az ilyen munkahelyek mérgezőek, és előbb utóbb elmész onnan úgyis.
2014. máj. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nézd! Két lehetőség van. Persze annak tudatában, hogy a mai világban sajnos a betanítás hírből se ismeretes a munkahelyeken. Én is küzdöttem eleget. :(

No az egyik megoldás, hogy önként és dalolva küzdelem nélkül felállsz és eljössz.

A másik, hogy kérdezed őket, és ha nem segítenek akkor jól kiosztod drága kollégát. Lehet, hogy ennek is az lesz a vége, hogy új munkahelyet kell keresned, de így van esélyed arra, hogy maradhass.


A feszültség nem jó. Amikor lehordanak, hogy mit rontottál el, azért kérdezd meg, hogy ki az aki megmutatta, hogy hogy kell. Ha így nem tetszik, akkor mondják meg hogy csináld. Ha meg nem segítenek, akkor fogadják el, hogy ez van.

2014. máj. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam az elején, aztéán elkezdtem lesz*rni a dolgokat. Ha feladatot kapok egy felettestől, akkor inkább őt kérdezem meg többször, hogy mit szeretne kapni, a kollégákkal meg nem foglalkozom.
2014. máj. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez volt, én felmondtam mert már annyira elegem volt. Találtam jobb helyet utána.
2014. máj. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Racska1974 ***** válasza:
100%
Sajnos én is hasonló bőrben vagyok, egyenlőre maradok mert nem találok jobbat, de mindenképpen keresgélek. Próbálok nem foglalkozni a kedves kollégákkal, legtöbbször azok a legkellemetlenebbek akiknek nincs rendben otthon az életük. Én ha hazamegyek és vár a feleségem meg a gyerek és ez sokat kompenzál Ha rossz napom van, jelzem a feleségemnek és ilyenkor egy kicsit türelmesebb. Nagyon nehéz helyzet, de sajnos a mai világban nagyon jellemző, mert mindenki be akarja biztosítani az állását, és ezért nem jó ha átadja azt az információt, tudást amivel esetleg a pozícióját gyengítheti. Ha valaki, bunkóbb sajnos nem válogat az eszközökben. Nekem az a legfurább amikor 2 bunkó szembe nyájas egymással, de ha hátat fordítanak egymásnak....
2014. máj. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Küldd el őket a halál fa*ába akkor majd leállnak.
2014. máj. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!