Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek jól tettem, hogy...

Szerintetek jól tettem, hogy felmondtam?

Figyelt kérdés
Most végeztem hegesztő ként. 18 éves vagyok, rögtön mentem is dolgozni egy helyre ahova co hegesztőket kerestek, pályakezdőket. 5 nap után felmondtam, mert nagy volt a meleg és a füst. Folyton csöpögött rólam a víz és az elszívók hiába voltak bekapcsolva, elvoltak tömődve és csesztek megcsinálni őket. Azt mondta a többi munkás, hogy már régóta így vannak. Ezen kívül 1 órás volt a kajaszünet amit le kellett dolgozni, de nem láttam ennek értelmét mert 10 perc alatt megkajáltam, utána meg nem tudtam semmit csinálni. Mire végeztem a munkával, nem tudtam semmi dolgomat elvégezni mert minden zárva volt addigra. Mostanában mindenki még az ottani munkások is azt ajánlották hogy menjek el tovább tanulni, mert ebben a szakmában később ha már családom lesz szenvedés lesz az élet mert akkor már kevés lesz az a fizetés amit adnak érte és tönkretenném magam ezzel a munkával. Felmondtam és jelentkeztem szakma utáni érettségi sok ember javaslatára. Jól döntöttem? Vagy maradnom kellett volna dolgozni? Havi 150.000 bruttó volt a bérem.

2014. júl. 9. 12:42
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Első válaszoló, ha te ilyen végzettséggel ilyen szarul keresel, akkor te szúrsz el valamit nagyon.
2015. aug. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
#20 vagyok. Kicsit továbbgondolva azért lehet, hogy jobb lett volna maradni. Esetleg az első hónap vége felé kajaszünetben kifújni a saját elszívódat. És könyörtelenül félrerakni a pénzt saját felszerelésre kedvenc eljárásaidban, amivel vállalhatsz, és garantált, hogy csak gyakorlottabb leszel, bármi is van. Meg nagy előny azért, hogy idővel otthon, magadnak el tudsz készíteni sorban egy sereg olyan sablont, szerkezetet és egyszerű gépet (pl csőhajlító), amik rendkívül felgyorsítják a munkádat, és így válhatsz keresett szakemberré, akár legálisan, például a későbbi otthonodat jelölve meg telephelyként (aminek az előnyeit hadd ne ecseteljem).
2015. aug. 29. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!