Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Rosszul kellene éreznem...

Rosszul kellene éreznem amiatt magam, ha nem dolgoznék?

Figyelt kérdés

Már van elég pénzem, meg megvan mindenem, hogy jópár évig (10-15) ha nem dolgoznék is, ellennék. Végre tudnék tanulni, világot látni, stb. Csak emiatt kínosan érezném magam ismerősök, barátok között, hogy - szerintük nem csinálok semmit, naplopó vagyok. Pedig segélyt se vennék fel meg fizetném magam után a TB-t is. Most azért dolgozzam, hogy mások ne nézzenek le meg ne szóljanak le emiatt?


34/F


2014. júl. 21. 11:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Igen, 50 felé már halnak meg emberek. De az a valószínűbb, hogy nem fogsz addigra meghalni. :D De te tudod, én csak mondom, hogy ha most 15 évre elég a pénzed, és nem dolgozol, akkor 50 éves korodra el fog fogyni, és akkor nehezebb lesz újra munkád találnod. De ha nagyon eleged van már bármiféle munkából, akkor tarts egy-két éves szünetet, nézd meg, milyen ütemben fogy a pénzed, aztán mérlegelj újra.
2014. júl. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ha hasznosan töltöd el az időd, akkor nem kell amiatt szégyellned magad, hogy nem dolgozol. A te életed és ne foglalkoztasson az, hogy ki mit gondol, ha megteheted hát tedd meg.
2014. júl. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!