Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Dolgozzak a Zepternél? Olvassá...

Dolgozzak a Zepternél? Olvassátok tovább

Figyelt kérdés

A Redlight Bt hirdetett irodai munkatársra; jelentkeztem, jött az email, hogy mehetek interjúra. Elmentem, kiderült, hogy ez a Zepter. Na mindegy, ha már ott voltam, bementem, meghallgattam őket. Aki már volt Zepteres vagy hallott róla; ez az egész mennyire éri meg? Ne az agyam mossátok át, hogy este Zepteres sálakat kötögessek,, hanem őszinte véleményt írjatok.

Minden infó érdekelne.



2014. aug. 26. 11:28
 1/3 A kérdező kommentje:
Pl első sorban az, hogy a tájékoztató alatt általában mikkel és mennyire b... át az embert?
2014. aug. 26. 11:29
 2/3 anonim ***** válasza:
Sok Zepter cuccunk van (edények, víztisztító, légtisztító - jó minőségűek), sokszor voltunk benn előadásokon, többször akartak beinvitálni a rendszerbe, de eddig nem törtünk meg. Ez egy piramisjáték. Az elsők között jó lenni, mostanra már csak a piramis legaljára kerüleht az ember. Sok szívás, sok ba.ogatás a főnökök részéről, h miért nem adsz el elég terméket, ill. cseszegetheted az ismerőseidet, hogy vegyenek zepteres létrás vasalódeszkát. Nehéz ügy. De sokan megpróbálták, vannak, akiknek bejött.
2014. aug. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem most is megérheti csatlakozni, hiszen a célközönségük folyamatosan bővül. Mostanában leginkább az AB státuszú ügyfelek felé nyitnak, akik megtehetik, hogy megfizetik a minőséget. Mert azért valljuk be, a termékeik tényleg nagyon jók.
2014. szept. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!