Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy lehet a munkahelyi...

Hogy lehet a munkahelyi hierarchiát elviselni?

Figyelt kérdés

Még csak harmadik évemet töltöm a munka világában és már most tele a hócipőm! Nyilván az élet korábbi állomásian is találkoztam az alá-fölérendeltségi viszonnyal, de egészen más ha gyerek-felnőtt kapcsolatban kell elfogadnod, hogy nincs igaza a másiknak, de az van amit ő mondd, mert ő a felnőtt, ő a tanár, vagy ő tart el.. De most?! Semmivel nem érzem magam kevesebbnek a suttyó főnökeimnél, mégis el kell viselnem, ha pl. ő ideges és ezért ok nélkül belém köt és elkezd velem óbégatni, én maximum nyugodt hangsúllyal válaszolhatok észérvekkel a hülyeségére, míg ő pillanatnyi érzelmi alapon akármikor a földbe döngölhet.

Eddig két közvetlen főnököm volt, és az a durva, hogy szerintem emberileg – egyéb kapcsolatban – nem lenne velük baj, de mégis megszédíti őket a hatalom és néha-néha kihozza belőlük az állatot. És tudom, hogy még jó dolgom van, mert nem egyfolytában rigolyásak, szemetek, de az is iszonyat frusztráló, mikor derült égből villámcsapásként odaaláz, mert miért ne? Neki is beszólt az ő főnöke.



2014. okt. 2. 20:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Sajnos tipikus ez ,a sor végén az egyszeri dolgozó meg hazamegy aztán ordít a gyerekkel ,asszonnyal az meg belerúg a kutyába ,mert már nincs lejjebb..Szomorú ez tényleg, frusztrált ,bolond agresszív és széthúzó társadalmat szül,ahol egy kanál vízben megfojtanák egymást az emberek.
2014. okt. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Sajnos az én főnököm is egy pszichopata állat... nem is tudom, hogy lehet egy ilyenből vezető
2014. okt. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!