Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Majmol a munkatársam, mit...

Majmol a munkatársam, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Mindketten újak vagyunk, csak ő hamarabb kezdett, mint én. Amikor odakerültem, akkor egyfolytában okoskodott nekem, arcoskodott, mintha kb évek óta ott dolgozna, meg be-beszólogatott, azért mert eleinte kicsit visszahúzódó voltam. Amúgy én ilyen vagyok, idő kell, hogy megnyíljak.

Most fordult a kocka, mert én már több ismeretet elsajátítottam, mint ő, megszerettek a kollégáim, és a főnök is inkább rám bízza a fontosabb feladatokat. Vele meg állandóan veszekszik, mert kerüli a munkát, 5 perces feladatot fél óráig csinál, és még mindig nem tud dolgokat, amiket már nagyon sokszor elmondtak neki.


Nekem meg már az agyamra megy. Nem is tudja mi hogy van, de azért odajön, áll felettem és les, közben meg próbál okoskodni, csak hát ő se tudja mit beszél szerintem. Látja, hogy nyakig vagyok a munkában, ő meg odajön hozzám nagy ráérősen, hogy akkor jövök-e kávézni/ebédelni, stb. Ha azt mondom, hogy még nem, mert dolgozom, akkor leül és addig nem moccan, amíg nem végzek, közben ott a sok tennivaló, de hát mit számít, és csak akkor indul el, ha én is. Ha ebéd közben elkezdek olvasni egy újságot ami az asztalon volt, akkor ő is rögtön odahajol és magyaráz, de addig rá se bagózott az újságra. Ha ő már megebédelt, akkor nem megy vissza dolgozni, hanem ha 5 órát ott ülök, akkor ő is. Még jó, hogy legalább a wc-re sikerül a társasága nélkül kimennem...


Nagyon idegesít, de nem akarok goromba vagy bunkó lenni, pedig megérdemelné, ahogy viselkedett velem az elején... Van valami kiút ebből?


2014. okt. 18. 16:04
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, meg volt egy olyan eset, amikor szintén nem tudott mit kezdeni magával, és odajött hozzám. Az asztalom tele volt papírokkal, amiket el kellett volna tenni. Kérdezi, hogy eltegye-e őket? Mondom, ha van kedved, akkor köszönöm. Aztán jön hozzám a főnök tiszta idegesen, hogy nincsenek meg a papírok, hova tettem őket. Ott volt ő is közvetlen mellettem, de nem szólt egy szót sem. Aztán mondtam, hogy hát úgy beszéltük XY-nal, hogy elteszi ő a papírokat. Mire ő: "ja igen, én tettem el őket, mutatom is hol vannak". Hát komolyan akkor azt hittem leütöm...
2014. okt. 18. 16:23
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak szeret a társaságodban lenni.
2014. okt. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez nem majmolás.
2016. ápr. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!