Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez milyen furcsa ajánlat? Mi...

Ez milyen furcsa ajánlat? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Sajnos munkanélküli vagyok és adtam fel egy hirdetést az egyik internetes oldalon, hogy ezzel meg ezzel a végzettséggel munkát keresek. Erre kapom egy ilyen ajánlatot:

Egy biztos havi fix 50.000 Forintot tudnék felajánlani. A következő a helyzet: Én sajnos nem vagyok még magyar állampolgár, Ukrajnában, Beregszászban születtem, viszont itt dolgozom Magyarországon. Sajnos így nem tudok magyar bankszámlát nyitni, viszont szükségem lenne rá ugyanis nem tudják hova utalni a fizetésemet. Egy megbízható partnert keresek aki nyit egy bankszámlát saját névre, ahova kapom a fizetést. Ezért fizetnék havonta 50.000 Forintot megegyezés szerint akár havi egy összegben. A bankszámlanyitáskor tudok 10.000 előleget adni, és ha megérkezett a hozzá tartozó bankkártya, még 40-et, majd havonta 50 ezret. Ez az egész teljesen legális, bajod nem lehet belőle, ezt garantálom. Ha érdekel írj!


Szerintetek?


2014. dec. 8. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
...Most külön mondanom kell neked, hogy úgy elsüllyedsz a szarba, ha belemész, hogy többet nem jössz ki belőle?
2014. dec. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Itt valami nagyon bűzlik.
2014. dec. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha másnak nyitsz bankszámlát az nem legális.

Ha ezen a számlán aztán pénzmosás (vagy egýeb tövényellenes dolog) folyik, akkor te leszel felelöségre vonva és mehetsz börtönbe.

Mellesleg ha nála van minden hozzáférhetöség, akkor minek adna neked pénz érte?

2014. dec. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jaja, még a végén persze én szívnám meg. Nem is értem, még ha úgy is lenne ahogyan mondja, egy idegenre rábízni az állítólagos fizetését, nem lehet vki ennyire ostoba.
2014. dec. 8. 17:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Beregszaszi magyar fiatalkent nem nyithat szamlat? Mert? Nincs v
2014. dec. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
bocsanat veletlenul elkuldtem. Szoval nincs vizuma vagy mi? A Bankszamlanyitashoz amugy sem kell allampolgarnak lenni. Ha szabad dolgoznia, akkor szamlat is nyithat. Kesz passz.
2014. dec. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!