Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy reagáljak ezekre a...

Hogy reagáljak ezekre a szituációkra?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem dolgozni egy kis cégnél, ahol egyedül vagyok nő. Próbálok barátkozni és kedves lenni velük, de vannak pillanatok mikor inkább elsírnám magam.

Pl.: reggel bejön az emberke, köszöntöm mivel megadom neki a tiszteletet a kora miatt, ő nem köszön persze mindenkivel kezetfog. Egy másik körbekérdez mindenkit kér-e pl pizzát, mert ő rendelne egyet. Engem kihagy. A főnök egy új design-nal kapcsolatban mindenkinek kikérte a véleményét, tőlem csak kávét kért...

erőlködjek egyáltalán egyenrangú munkaerő lenni?


Hölgy társaim, akik csak férfiakkal dolgoztok, hogy bírjátok?

Köszönöm!



2015. jan. 15. 17:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
AZ én osztrák férfi főnököm velem mindig kezet fog, a német nem. Nem ezen múlik. Vagy egy hímsoviniszta cégnél vagy olyan szakmában ami elférfiasodott és a nőknek nincs létjogosultsága. Vagy valamiért nem kedvelnek, és csak akkor fognak emberszámba venni, ha a munkáddal bebizonyítod, hogy érsz annyit, mint a férfi kollégák. A kézfogás elmaradása nem sértő, hogy meg se kérdezik a véleményed az igen.
2015. jan. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Nem vagyok ronda! Igényes vagyok, mosolygós, csinos.. kezet ne is fogjanak velem, csak annyit várnék el, hogy visszaköszönjön.

mind1 is...

2015. jan. 16. 20:21
 13/14 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőlük, hogy mégis mi bajuk van veled?
2015. jan. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Akkor meg látens vagy valódi melegek . Más lehetőség nincs :D
2015. jan. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!