Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti mit tettetek volna ebben a...

Ti mit tettetek volna ebben a mobbing helyzetben?

Figyelt kérdés
Technikusként dolgoztam az egyik almás fodrászatban dunakeszin.A kollégáim látszólag kedvesnek tűntek ,ám pocizom miatt erősen le nézztek.Az üzletben én csináltam a festéseket a kezeléseket, amiért egy forintot nem kaptam csak az órabéremet minden pénz és jutalékot a fodrászok kaptak. Nem tudom, hogy mit rontottam el…A munkámat úgy gondolom tökéletesen végeztem ,még is pár kolléganőm hazugságokat terjesztve rólam el érte, hogy ki lépjek.A főnököm ,bár tisztába volt a benti helyzettel nem tett semmit csak azt hangoztatta „Béküljek meg a helyzettel és dolgozzak, mert a (hazug) pletykák szerint nem csinálok nagyon semmit!”Most jelenleg munkát keresek, illetve hónap végéig még a fodrászatban dolgozom….A kérdésem tehát hogy ti mit csinálnátok ebben a helyzetben?

2014. nov. 20. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Felgyújtanám a fodrászatot, amikor csak a dolgozók vannak bent.
2014. nov. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
hónap végéig betegszabi, a többiek meg b@sszákmeg.
2014. nov. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó nagyon jót mond, holnap irány az orvos!
2014. nov. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ,de sajnos alkalmi munkásként dolgozok.A pénzre pedig most talán még nagyobb szükségem van, mint bármikor. :(
2014. nov. 21. 01:33
 5/6 anonim válasza:
Én is dolgoztam az almásba,és hajat mostam és sepertem egész nap..A festés x részét(ha volt 8000ért..)a fodrász kapta meg ..Engem is lenéztek..Persze,amikor külföldi vendég jött és nem tudott elmakogni 2 szót,akkor jól jöttem(magyarul beszélt,csak hangosabban).Napi bejelentés volt.Egyik nap közöltem,hogy nem jövök többet.Azt kamuzták,hogy már bevagyok jelentve a hónapraxd .A pénzemet nem utalták,hanem többszöri zaklatásra voltak csak hajlandóak odadni..Az un. bio hajfesték és samponok meg úgy kikészítették a kezem,mintha sósavval mostam volna..Vigyázni kell velük.
2014. nov. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ugyanez ment velem is,undorítóak!
2014. nov. 22. 07:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!