Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire stresszes multinál...

Mennyire stresszes multinál dolgozni? Ki meddig dolgozott ott és milyen szakterületen? Mennyi idő után volt előrelépési lehetőség?

Figyelt kérdés
Eddig csak kisebb cégeknél dolgoztam és itt is volt már mindenféle tapasztalatom. A mostani helyem például nagyon jó (csak diákmunka), de már voltam olyan helyen is ahol 10 órán át dolgoztam iszonyú nagy felelősség alatt minimálbérért vagy olyan helyen, ahol egyszerűen hobbiból cseszegetett másokat a legidősebb kolléga. És állítólag a kisebb cégeknél még nem annyira vészes a helyzet. Minden tapasztalat érdekel - Neked mi volt a nehéz? Mennyi trainingen kell részt venni és ezt munkaidőn kívül v belül? Ha munkaidőn kívül, akkor kifizetik az órákat? Pro és kontra? Mennyire lehet nyelvet tanulni munka mellett?

2015. márc. 26. 22:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

" 6 órásként 13 órákat

dolgoztam "


De minek? Miért nem mentél haza ha úgyse fizetik? Felesleges a mártírt játszani. Kiszámoltad ez így mennyi órabér? Gondolom a minimálbéres órabér se...

2015. márc. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
72%

Bocs, a multi kapcsán és a kérdés szövege alapján nekem is csak a minimum brutto 250-300 ezer ft feletti fizetéssel járó irodai munkakörök jutottak eszembe.


Elnézést kérek érte, hiszen nyilván egy teszko arufeltöltő is multinál dolgozik.


Szóval így nehéz....

2015. márc. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!