Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek? Tanácstalan vagyok

Mit tegyek? Tanácstalan vagyok

Figyelt kérdés

Munkahelyet akarnék váltani.

Egyik kollégám nagyon elviselhetetlen ember. Màr 6 embert elüzött a munkahelyröl. Folyamatosan összeveszik mindenkivel. Szerinte senki nem csinàl semmit.(Szerinte én sem. Munkahelyen kivül is azt hireszteli.Pedig a fönök is melledtem van. Egyszer már én is el akartam menni.Csak a fönök nem hagyta,hogy elmenjek.)

Most megint(mindig) el akarok menni.

Elméletileg lenne egy másik helyem.

Csak hát szülök részéröl korlátozva vagyok. Szerintük ennek elenére is jó helyem van. (21 éves vagyok)

Változtatni sem tudok maradni sem akarok.


2015. ápr. 6. 16:52
 1/2 anonim válasza:
Tedd azt amit szeretnél! Önálló, felnőtt ember vagy, azt csinálsz amit akarsz(bizonyos kereteken belül). Vagy, ha a szüleid nagyon ragaszkodnak a mostani munkahelyedhez, akkor próbálj meg ne venni tudomást arról az elviselhetetlen kollégádról:)
2015. ápr. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nóziszippantó
2015. ápr. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!