Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi értelme van így az életnek?

Mi értelme van így az életnek?

Figyelt kérdés
Ha nehéz fizikai munkát kel végezni 8vagy12órában ,vagy valami könnyebbet és öt percre nem állhatsz meg, még enni is aligha, állandóan parancsolnak. A főnöknek soha nem jó semmi, a maga hasznát nézi, egyre többet vár el. Hazamész hulla fáradtan (estére),mozdulni alig bírsz, szórakozásra már nincs idő, mert jön a reggel és újra kezdődik minden előröl. Annyit keresel amiből éppen ,hogy megélsz. Érdemes így élni? Néha ugy érzem inkább meghalnék. Miért nincs fordítva? Inkább a szórakozásra lenne több idő, a munkára meg öt perc. Én nem értem mások ,hogy bírják ezt. Én inkább egy zsák pénzzel, a bahamákon, a vízparton döglenék egész nap,italt szürcsölve.

2015. ápr. 18. 20:49
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy itthon pontosan hogy működik a rendszer, de ha jó érettségit írsz és jó átlagaid vannak az egyetemen, biztos tudod redukálni a tandíjadat. A kollégiumi költségeket meg biztos, hogy ki tudod fizetni diákmunkából.
2015. ápr. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

" Valószínűleg 2 év

múlva a világ legelitebb

egyetemeinek egyikén fogok tanulni

az USA-ban. Hogy miért?"


Mert ki tudod fizetni... azért.

2015. ápr. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

22-es válaszoló.

Ez nagyon nem így van. Ez a téma most irreleváns, úgyhogy nem akarok belemenni, de nézd meg, hogy milyen acceptance rate-je van egy Berkeleynek, USC-nek vagy Stanfordnak...

2015. ápr. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

" Ez nagyon nem így van."


Nem hinném, hogy az átlag magyar gyerekének erre bármi esélye lenne.


Persze nagyon jol is kell tanulni - ez egy magyar egyetem elvégzéséhez elég is. Amirol te beszelsz ahhoz penz is kell. Sok.

2015. ápr. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Biztonsági őr/vagyonőrit nem tudod elvégezni?

Azt hiszem pár hónap-fél éves talán. Persze költség, de részletekben is fizethetsz talán, esetleg hitelt veszel fel rá.


DE jobbat mondok neked, kamionsofőr? AZ nem érdekelne?

Arra legalább kereslet is van, ráadásul pénzben is jobb már.

ÉS nem nehéz fizikai munka, tudnál félretenni, ha meg pénzbe is kerülne pl a gépvezetői hozzá, ennyit megéri befektetni, mert 150-200 nettót meg fogsz keresni minimum egy kisteherautóval is európai utakon.

Persze ez is fárasztó tud lenni olykor, na meg ez sem olyan, hogy minden hétvégéd off, sőt, nem nagyon tudsz előre tervezni, mert ha szólnak hogy fuvar van, akkor menni kell. De legalább nincs ott stresszelő főnök, nyugis, és tudsz a pénzedből félre is tenni.

2016. szept. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Ez a társadalom hibája,ne törődjön a sértő kommentekkel!
2016. szept. 11. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
2022. febr. 26. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!