Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan lehetnék boncmester?

Hogyan lehetnék boncmester?

Figyelt kérdés

A boncmester egyedül dolgozik?

Pontosan mi a munkája?

Milyen végzettség kell hozzá?

Mennyit dolgoznak?

Mennyit keresnek ezzel?

Hátrány ha nő vagyok?

A magánéletben hátrány ha valaki boncmester? Pl nem igazán lehet mesélni mi volt a munkában, nem?

Esetleg furának néznétek azt a fiatal nőt aki boncmester akar lenni?

Vannak egyéb hullákkal foglalkozó állások?


2015. ápr. 28. 21:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
91%

Az életre szóló lelki sérülés nekem is erős egy kicsit, az tény, hogy hozzánk jártak a diplomás nővér/dietetikus hallgatók kötelező bonctermi látogatásra, kevesen bírták. Az is igaz, hogy a boncmestereink ilyenkor sportot űztek abból, hogy minél jobban kikészítsék őket.:-(

Boncoltam elképzelhetetlenül alulfejlett, többféle veleszületett betegségben szenvedő gyereket, koraszülött, falatnyi kisbabát, és tökéletesen egészséges, (akkor) velem egykorú, csinos fiatal nőt, aki fogamzásgátló ritka mellékhatásába halt bele. Ilyesmiket nehéz kiheverni...

2015. ápr. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
(szerintem kifejezetten mindenkinek látnia kéne egyszer egy boncolást)
2015. ápr. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

9-es! Mondjuk, lehet hogy gyógytornász.


A lelki traumáról meg:

be nem tenném oda a lábam. A vágóhidat sem bírom, és ott sem birok megmaradni, ahol tudom hogy meghalt valaki, szal......

2015. máj. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!