Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jo megoldas ez?

Jo megoldas ez?

Figyelt kérdés
Volt egy munkahelyem, ahol eleinte nagyon szerettem dolgozni, de kesobb nagyon megutaltam a helyet, beleertve par munkatarsamat is. Jo megoldas az, ha kitorlok mindent a fejembol, mintha nem is leptem volna be arra a helyre?
2015. máj. 26. 21:15
 1/1 anonim ***** válasza:

ha nem emlékszel az ott történtekre,akkor máshol megtörténhetnek veled ugyanazok a dolgok.

nekem is van pár olyan emlékem amire nem szívesen gondolok,sőt egy időben nyomasztott is.

aztán elkezdtem azt csinálni,hogy direkt elkezdek gondolni rá mielőtt előjönne,fürdőzöm az undorban amit ez a dolog okozott és egészen addig játszom újra fejben,amíg közömbösnek nem érzem,sőt büszke leszek rá.

3-5 perc alatt megvan.

2015. máj. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!