Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek ha nem tudok dolgozni?

Mit tegyek ha nem tudok dolgozni?

Figyelt kérdés

Jelenleg egyetemista vagyok. Az egyetem előtt dolgoztam fél évet, végig gyomorideggel és úgy hogy amint hazaértem szinte mindig sírnom kellett.

Június elején felvettek egy diákmunkára, de az első napon nem tudtam bemenni, mert olyan pánik jött rám indulás előtt kb. 2 órával, hogy képtelen voltam elindulni.

Nagyon szükségem lenne a pénzre, fogalmam sincs mit csinálhatnék. :(


2015. jún. 17. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez nem normális. Menj el orvoshoz. Nem lehet így élni, hogy ennyire gátolnak a félelmeid a mindennapi élet dolgaiban.
2015. jún. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
irany a doki.
2015. jún. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De mi a rettegés oka? Emberektől, társaságtól szorongsz? Az gondolom a suliban is van. Megfelelési kényszer? Csak meg tudod fogalmazni mi a baj?
2015. jún. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Még addig menj el szakemberhez, amíg nincs késő és nem végeztél az egyetemmel. Utána nehezebb lesz, ha még a TB-t is neked kell fizetned.


Ismerős érzés amúgy, szociális fóbiás vagy?

2015. jún. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kérlek, kérlek MOST menj orvoshoz, most kérj segítséget, mert ha végzel az egyetemmel, még nehezebb lesz!!!


Én is ugyanígy vagyok egyébként. Elvégeztem az egyetemet, de még sosem dolgoztam, mert egyszerűen attól is kiver a víz, ha már az önéletrajzomat el kell küldenem valahova. Olyan mértékű félelem van bennem, ami egy normál embernek teljesen érthetetlen. Rettegek az emberektől, nincs semmi önbizalmam. És már közelebb vagyok a harminchoz, mint a húszhoz... Úgyhogy kérlek, most kérj segítséget, amíg még van időd! Ne juss el idáig, mint én...

2015. jún. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szia,nekem is ilyen volt....de muszáj volt mert abszolút semmi segítségem nem volt pénzügyileg..szóval kénytelen voltam túltenni magam.miutn "beszoktam" a helyre már könnyebb volt
2015. jún. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!