Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mitől lehet, hogy valaki...

Mitől lehet, hogy valaki egyetlen munkahelyen sem képes hosszútávon ottmaradni?

Figyelt kérdés

Találni talál, de mindet otthagyja, mert mindenhol bunkók, parasztok vannak, vagy a közvetlen kollégák közül "szerez" ellenséget. Sosem a pénz miatt vált, hanem mert képtelen a közeget elviselni, mindig változó indokokkal.

Hogy lehet segíteni egy ilyen embernek? Mit tegyünk? Hogyan bírjuk erősebb alkalmazkodásra?

Nem egy nyámnyila vagy hisztis. Szerintem normális, velünk kedves, érdeklődő, bár néha igen földhözragadt. Külsőre szép, normál testalkatú. Egy ilyen ember miért válik céltáblává? Hogyan segíthetünk neki, hogy meg tudja magát védeni a szemét emberekkel szemben?

Húgomról van szó, 25 éves.


2015. júl. 1. 16:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
71%
Engem is azért raktak ki szerintem, mert nem vagyok "mainstream agymosott idióta" -ahogy valaki megfogalmazta. A munkámat nagyon gyorsan megtanultam és sose hiányoztam- tehát vagy kifúrás volt, vagy szimplán nem illettem a mainstream elképzelésbe. És nem vagyok rossz ember.
2015. júl. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!