Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyikünket rúgnák ki, ha egy...

Melyikünket rúgnák ki, ha egy vita hevében a vitát kiprovokáló kolléganőm kezet emel rám, és tanúk is vannak?

Figyelt kérdés
Egyetlen kolléganőm van, aki folyton leugat, basáskodik velem. Eddig próbáltam levegőnek nézni, de folyton jön utánam, mit ,hogy csinálok. Nem a felettesem.Most már elfogyott a türelmem, de félek, hogy ha végre rendesen helyre teszem, megüt.
2015. júl. 29. 19:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Először talán próbáljátok meg lekommunikálni a dolgot. Egyébként ha van esze biztosan nem üt meg. De ha megüt, és van szemtanú, akkor egyértelmű a helyzet.

Én is utálom, mikor leugatnak, de őszintén szólva, már jobban kedvelem a nyíltan leugatós kollégáimat, mint a szembe smúzoló, de alattomosan hátam mögött nyifogó sunyi kollégákat. Az előbbieknél legalább tudod, mikor vannak Rád kiakadva. Most már csak azt kell megtudnod, hogy min akadt ki, és hogy jogos-e.

2015. júl. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
24%
ha megüt azonnal vágd gyomorszájon, utána rugdosd kicsit a földön miközbe üvöltesz hogy mocskos tetves ri...c, kicsinállak meg a csaladodat is.
2015. júl. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
29%
Le lehet pontozni, de én munkaadóként mindkettőtöket rögtön kirúgnálak. Égne a pofám, ha olyan alkalmazottjaim lennének, akik képtelenek csapatban együtt dolgozni, és egymás között kulturált módon megbeszélni a problémáikat.
2015. júl. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
#3 Nyilván valami kis családias hangulatú legfeljebb 8 főt foglalkoztató vállalkozásod lehet...
2015. júl. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nincs vállalkozásom, de ezt tenném, ha lenne. Felnőtt emberekről beszélünk, nem óvodásokról, akik egymásnak esnek a csoportszobában, ha összevesznek a legón...
2015. júl. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
56%
A kérdésedből úgy jön le, mintha eleve szeretnéd, hogy megüssön, hogy legyen indok a kirúgására, nemde? Akkor te sem vagy különb. Mindenesetre ismernünk kellene a másik oldalt is, mert valószínű oka van a "leugatásnak". Magamtól én spec nem teszem, csak ha, rájövök mekkora fúrótoronnyal ülök szemben. És ez valóban rosszabb, az alattomos, sunyi, vádaskodó, rosszindulatú, áskálódó csúszómászó....
2015. júl. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ha a másik fél hosszú nyelvű a főnöknél ,akkor is téged fognak kirúgni ha ő ver meg.Ezért kell ezt munkahelyen kívül lerendezni. Megvárod az utcán tanuk nélkül aztán jól megpofozod. Utána biztosítod róla hogy ha mégegyszer beszól kaphat még naponta ilyet.
2015. júl. 30. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Próbáltam már megtárgyalni vele a problémát, de végig se hagyta mondani, elkezdett olyan stílusban ordítozni velem, hogy ahhoz képest a legalja roma virágnyelven társalog a putriban.Kár, hogy nem hallotta senki, mert kiakadt volna rajta.
2015. júl. 30. 14:13
 9/17 anonim ***** válasza:

Sajnos magyarországon ilyenkor azt rúgják ki, aki a főnöknek kevésbé szimpatikus.


Normális helyeken ezért a kolléganőd már repülne, hiszen a verbális abúzus nem használ sem a munkamorálnak, sem a hely szellemiségének.


Ha viszont a negatív hozzáállás kölcsönös, akkor azért te se vagy szent ebben a dologban. Valszeg ha a kolegina írta volna a kérdést, akkor te lennél az aki mittudomén, lusta, teszetosza, és hátráltatja őt a melóban.

2015. júl. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
És ha ordítozik veled a munkahelyen ,miért nem mész a főnökhöz elmondani? Ha meg nem a munkahelyen csinálta, akkor miért nem vertél le neki egyet , a második mondatnál?
2015. aug. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!