Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyikünket rúgnák ki, ha egy...

Melyikünket rúgnák ki, ha egy vita hevében a vitát kiprovokáló kolléganőm kezet emel rám, és tanúk is vannak?

Figyelt kérdés
Egyetlen kolléganőm van, aki folyton leugat, basáskodik velem. Eddig próbáltam levegőnek nézni, de folyton jön utánam, mit ,hogy csinálok. Nem a felettesem.Most már elfogyott a türelmem, de félek, hogy ha végre rendesen helyre teszem, megüt.
2015. júl. 29. 19:28
1 2
 11/17 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen kollégám...addig, amíg nem kapta meg az első nyaklevest.. Utána már minden reggel lefőtt kávé-val várt..
2015. aug. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Valszeg azért enged meg a kolléganőm ilyeneket, mert nem szólok neki vissza, akkor sem, ha jogos lenne. Nem gyáva vagyok, csak utálom a veszekedést.Azt azért megmondtam neki, hogy legalább annyi tiszteletet elvárok tőle, amennyit én megadok neki. Alapból leüvöltött ezért is. Nem szólok bele a munkájába.Pedig ő se dolgozik tökéletesen.A főnököm még sose szólt, pedig neki lenne jogalapja,hogy mit miért, mikor csinálok.De akkor a kolleginának mi köze, joga van afőnök helyett kritizálni?
2015. aug. 2. 15:47
 13/17 anonim válasza:
Sajnos vannak ilyen munkamániás idi_óták, akiknek csak ennyi életük van.. Mond meg neki, h foglalkozzon magával, vagy feljelented zaklatásért.
2015. aug. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Az a helyzet ,hogy fel kell néha vállalni a nyílt konfliktust, hogy később jobb legyen.
2015. aug. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
De Te biztos, hogy nem ármánykodtál ellene? Nem tettél ilyen-olyan rosszindulatú megjegyzést, fúrást-faragást? Sajnos, vannak amolyan "ártatlan szociopaták", akik beteges hazudozók. Lásd ezt a cikket, megmondhatod nyugodtan, az anonim fórum. [link]
2015. aug. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
pont mostanság volt ilyen a melóhelyemen, mindketten repültek, pedig az egyik kisfőnök volt
2015. aug. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szükséges lenne mindkettőtök részéről e-mail-üzenet, mert egymást úgysem hallgatjátok meg :) Nem kell barátkozni, de ellenségeskedni sem....
2015. aug. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!