Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gazdag legyek és boldogtalan...

Gazdag legyek és boldogtalan vagy nem olyan gazdag és boldog?

Figyelt kérdés
Anyám azt akarja hogy orvos legyek, mert az sokat keres. Megértem anya álláspontját, DE. Nővéremet már meggyőzte, most orvosi egyetemen tanul, de én nem ezt szeretném. Igazából egyre többet nézegetem a kutyamenhelyes és állatmentős oldalakat, youtube videókat, nyáron voltam önkénteskedni menhelyen, és eleve kiskorom óta mindig volt a házunknál legalább 2 kutya (és egyéb állatok). Ès engem érdekel ez a téma, nem félek a kutyáktól, és nagyon élvezem ha velük foglalkozok és segíthetek nekik. Állatorvoson is gondolkodtam, de az teljesen más, ott csak operálsz, gyógyszert adsz, injekciot, stb., és nem foglalkozol annyit egy adott állattal. Nem tudom egy orvos hány év alatt shedi meg magát pénzzel, mert utána is dolgozhatnék ilyen helyeken, de akkor szinte elpazaroltam az egyetemi 4 évemet.
2015. aug. 12. 10:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Kedves 9-es! Ha az olvasás mellett a szövegértelmezést is megtanultad volna, esetleg rendelkeznél minimális empatikus érzékkel, mielőtt hozzászólsz valamihez, akkor értenéd, hogy a kérdező nem a pénz, hanem édesanyja miatt van dilemmában. Az édesanyja jól fizető állást szeretne a kérdezőnek, a kérdező pedig inkább az állatgondozással kapcsolatos pályát szeretne magának pont azért, mert szereti a kutyákat. Ezért vívódik most, hogy vajon a szüleinek fejeljen meg, vagy a saját vágyait kövesse. De próbál egy arany középutat találni azzal, hogy talán az állatorvos is keres elég jól, és ez így talán megfelelne az ősöknek is. Részemről ő pont az az ember, akihez szívesen vinném az állataimat.

Sajnálom, ha ezt nem sikerült meglátnod a sorok között!


Kedves Kérdező!

Azt a pályát válaszd, amelyiket te szeretnél. Hidd el, hogy nagyon fontos, hogy szeresd az adott szakmát, amiben dolgozol. Ha nem szereted, akkor csak nyűg, bármennyit is keresel vele. Az anyukád anyagi biztonságot akar neked, de az álmok megvalósítása szerintem fontosabb, főleg ha tudod, hogy mit szeretnél. Szóval hajrá!

2015. aug. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem azt tanították folyton hogy mindig azt csináld amit szeretsz, ne akarj mást, ne menj más miatt más munkahelyre. sok sikert.
2015. aug. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!