Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért ilyen kedvesek velem...

Miért ilyen kedvesek velem munkában?

Figyelt kérdés

Külföldön dolgozom, itt mintha valahogy máshogy lennének bekötve a munkaadók.

A fönöknöm cégtárstulaj, és csak 3 évvel idösebb nálam. A németem elég gyatra, úgyhogy ha nincs bent senki, akkor angolul beszélget velem.

Ma mondta, hogy a másik fönökkel úgy döntöttek, X-et és Y-t el kell bocsátani. Én: "Tudják a csajok?" Ö: "Nem, csak te meg én tudjuk, de psszt" Én: "Nyugi, nem hallottam semmit" Erre kicsit meglökött úgy barátilag, hogy "Pontosan így gondoltam"

(Mielött valaki belekötne, rászolgáltak a csajok)

Kérdeztem, velem miért ilyen rendes, mondta, hogy csak kedvel, és bennem megbízik. Meg mindig ölelget, meg ilyenek.

Ma változott a terv a jövö hétre, erre SMS-t írt nekem, hogy nagyon sajnálja, de remèli, még nem terveztem semmit. Amikor mondtam, hogy nyugi, minden ok, akkor meg, "Köszi, aranyos"

Meg hogy szeretné, ha egyetemre mennék, mert intelligens vagyok, ha bármiban segíthet, szóljak

Haverkènt kezel a fönöknöm. Mi lehet az oka?


(Nem, nem a lányokat szereti)


2015. okt. 9. 22:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez bármikor megfordulhat , az ember kettős töltést hordoz . Melóztunk külföldön , mi csoportunk haladós tempójú és ötletes volt . A portugálok, albánok , oroszok , különcködők , lassúak és értelmetlenek voltak . Mi lettünk mégis elküldve tetű módon nem ők .
2015. okt. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Megválaszoltad a saját kérdésed

Azért mert bizik benned kedvel téged tehát szinpatikus vagy neki

2015. okt. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én főnökben, kollégában sosem bíznék meg!

Lehet, hogy csak tesztel.Talán azért, mert besúgót akar és kíváncsi, megbízhat-e benned?Ki tudja.De nem hinném, hogy szívbéli barátságból.

2015. okt. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!