Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek? A munkatársaim...

Mit tegyek? A munkatársaim pokollá teszik az életemet!

Figyelt kérdés
Az életem nagyon rossz, egyre rosszabb, szinte már mindig feszültségben élek. A munkatársaim közt van egy hangadó, aki befolyásolja a többieket és több ember is rám szált olyan mértékben, hogy hangosan sértegetnek, vagy keresztül néznek rajtam. Kértem a főnököt, hogy tegyen át másik műszakba, de nem hajlandó. Én ilyen ideges már régen voltam, mint most és szinte egyfolytában. Hiába vagyok itthon 3 napot, nem tudok kikapcsolódni, rettentő ideges vagyok, úgy alszom és úgy telik el a napom is.Hiába próbáltam velük megbeszélni, nem lehet, szinte olaj volt a tűzre, mert megalázkodásnak vették és most már pokol az életem, már mindig feszültségben élek.Kértem a főnököt, hogy tegyen át másik műszakba, de nem hajlandó.Menjek el másik munkahelyre? Kölcsönöm van, amit fizetnem kell.

2015. okt. 25. 08:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Ennyi informáciotol hogyan legyünk okosak????????
2015. okt. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha kölcsönöd van, ha nincs szerintem akkor sem lenne szabad ottmaradnod egy ilyen helyen.

Velem aztán ilyet nem csinálnának az tuti, te se hagyd magad.

De szerintem inkább lépj ki, mert ezek csak még jobban rád fognak szállni ezután.

2015. okt. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez nem fog megoldódni. A munkahelyről ki tudják utálni az embert, sajnos ez így megy. A főnököd se megértő. Egyértelmű, hogy nincs nagy jövőd itt és csak tönkremész a stressz miatt. Pokol az életed, írod. Akkor miért maradnál? Tudom, hogy milyen munkát találni manapság, tudom, hogy milyen törlesztővel élni, de egy mocsok szar munka, kölcsön, és állandó stressz nem éri meg, hogy így ragaszkodj. Mit dolgozol? Milyen végzettséged van?
2015. okt. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A kölcsönöd törlesztési kötelezettsége kiszolgáltatottá tesz, rá vagy szorulva egy munkahelyre és a munkatársaid megérzik hogy bármit csinálnak akkor is maradsz. Én a szocializmusban éreztem hasonlót, de akkor nem anyagilag voltam munkahelyre szorulva hanem a törvény írta elő hogy mindenkinek lennie kell munkahelynek. Pokol volt az életem az értékteremtésre képtelen és dolgozni lusta, de másokat bosszantani tudó előemberek miatt. Aztán a rendszerváltás után a szülők is visszakapták a földjeik nagy részét, ezért otthon dolgoztam. Persze a szülői ház rezsimentes is volt, ami növelte a függetlenségem. Onnantól gyökeresen megváltozott minden. Az emberek megérzik hogy nem vagyok kiszolgáltatott és maximálisan tisztelnek bárhol, persze nem várom el.
2015. okt. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a válaszokat! Bennem is megfogalmazódott már, hogy sürgősen váltani kell, mert teljesen tönkremegyek. Munkanélkülire nem mehetek el, mert nem tudok megélni, mert nincs senkim. Jövőhéten keresek valamit, máshol munkát és amint találok, azonnal el jövök.
2015. okt. 25. 10:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Lépj ki vagy menny főnököd főnökéhez.
2015. okt. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!