Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért lett szar munkahely a...

Miért lett szar munkahely a balassagyarmati Delphi (már Mahle)?

Figyelt kérdés
A multicégek a verseny miatt folyamatosan növelik a munka hatékonyságát, egyre kevesebb emberrel, egyre többet akarnak dolgoztatni, ami mellesleg fasiszta, embertelen munkahelyek kialakulásához vezet! A Delphi-ban is megfigyelik a munkavállalókat, minden másodpercüket beosztják és pszichés nyomás alá helyezik őket. A munka törvénykönyvének minden kis kapuját maximálisan kihasználják hogy egyre több bőrt tudjanak lehúzni az emberekről! Neked mi a véleményed, és/vagy tapasztalatod erről?

2015. nov. 9. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Nem ismerem ezt a helyet szerencsére, de sajnos sok munkahelyre igaz.Erről a munkavállalói oldal is tehet.Minek vállalnak el birka módjára minden szart?! A sok lúd disznót győz elven kellene eljárni, nem tűrni a végtelenségig.Mindennek van egy határa.El kell gondolkozni az arányokon, mi a megalázóbb/ jövedelmezőbb.

Ha valahol ledolgozok egy melóhelyen 12 órát szaré-hugyér és még meg is aláznak cserébe a nyormorult, elmebeteg rabszolgatartók,vagy ha ugyan ennyi időre kiállok mondjuk a sarrokra.Kb ugyan olyan megalázó és fárasztó, de jobban megfizetnek, vagy akár koldulni is kiállhatok, valszeg többet kaparnék össze a napibérnél és nem hajtják ki a belem.

Már nyávog a pofájuk a munkáltatóknak, hogy kevés a munkaerő.Csodálkoznak????Talán emberi módon kellene bánni a munkavállalókkal és nem ártana tisztességesen meg is fizetni, kinyílik lassacskán a birkák szeme, aztán a sok pénzéhes főnökcsürhe rághatja a xarát.

2015. nov. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de már rohadt unalmas, hogy az ember felett állnak folyamatosan. Ennyi erővel betehetnék őket is a sorra, ha már munka hatékonyságról van szó..
2015. nov. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 ciplampspeeder válasza:
100%
ja
2015. nov. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 ciplampspeeder válasza:
85%
én targoncás vagyok az egyik balassagyarmati tüzépen. 140ezret kapok kézhez, meg mosóport, kajajegyet. igaz két hetente egy szombatot be kell menjek, de akkor sem mennék a delfibe 70-80 ezerért folyamatos műszakba. meg úgy hallottam szakácsok és hasonló képzettségű emberkék irányítják azt az autóipari céget. a gyerekeimnek is megtiltottam, hogy oda menjenek dolgozni, inkább eltartom őket, amíg rendes helyet találnak. nagyon sajnálom az ott dolgozó munkásokat!
2015. nov. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Van valami változás?? ☺
2021. jan. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!