Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Rossz lépés egy állásinterjún...

Rossz lépés egy állásinterjún a régi munkahely elleni munkaügyi pert taglalni? És szinte megfenyegetni az új leendő munkáltatót hogy "mert én nem hagyok magammal szórakozni"?

Figyelt kérdés

Állásinterjú, a leendő dolgozónál arra terelődik a beszélgetés hogy miért váltana mi volt előző helye. És az alany kifejti hogy egy „mocsok szemét kismagyar kkv” volt az előző munkahely ami több havi fizetéssel tartozott neki amikor otthagyta. Ez még eddig tán rendben van, de folytatja. Hogy nem hagyta ám magát, és volt már csomó túlóra is amire kényszerítették és nem fizették és voltak szabadságok amit kiírtak papíron de nem adták ki a valóságban, és ő persze pert indított mely jelenleg is tart, de ezzel nem érte be mert a munkaügyi felügyeletet és többször „ráuszította” a cégre, meg NAV vizsgálatot kért a cég ellen mely „hálistennek” hatalmas büntetéssel zárult és úgy kell nekik mocskok reméli hogy híd alá kerül az egész banda stb stb

És ő nem hagyja magát ővele ezt nem lehet és szinte megfenyegeti az új leendő céget hogy „de itt se hagynám ám magam ha arról lenne szó”.


Normális?


Ja az állás nem tudni kié lesz de hogy nem az övé az 100.

Szóval ezzel a produkcióval nem valamiféle tiszteletet sikerült magának szereznie hogy „ez igen, ez egy öntudatos határozott dolgozó” hanem csak azt garantálta hogy még padlót nyalni se veszik ide fel nemhogy más állásra.


2015. nov. 23. 08:44
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Egy gyilkosra szabad-e azt mondani hogy egy rohadt gyilkos vagy ha a bíróság elítélte gyilkosságért?


Mindezt úgy hogy nem vagyok tagja se az elkövető se az áldozat családjának és voltaképp semmi közöm az egészhez.

De ettől még a kérdés áll.

2015. nov. 24. 13:37
 12/18 A kérdező kommentje:

Ha BÁRMILYEN belsö ügyet KIVÜLÁLLÓNAK kiteregetsz


Ennek egyébként bőven ellentmond hogy alapvetően a bírósági tárgyalások és ítéletek nyilvánosak vagyis én bemehetek akármilyen perre tárgyalásra megfigyelőnek még akkor is ha a világon semmi közöm az ügyhöz.

Kívülálló vagyok pedig!

2015. nov. 24. 13:39
 13/18 anonim ***** válasza:

Okoskodhatsz akármeddig, attól még nincs igazad.


De az újabb és újabb válaszaid egyre inkább bizonyítják, miért tette helyesen az, aki nem vett fel új dolgozóként.

2015. nov. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

aki nem vett fel új dolgozóként.



???


Nem én vagyok az új dolgozó (szövegértés EGYES). Én az egyik interjúztató vagyok.

2015. nov. 24. 17:07
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Te interjúztatóként nem tudod hogy rossz pont ha ócsároljuk az előző munkahelyet, mint a kocsis?

Mi a kérdés akkor?

Költői volt, nyilván nem normális.


De továbbra is fenntartom, hogy teljesen elég, hogy miért lett vége, nem fizettek ki. Egyéb cifázás nélkül.

2015. nov. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
De kijavítanálak: NEM akármilyen, akármikori bírósági tárgyalásra mehetsz be, jórészük igen, nyilvános, de van olyan ahová még egy sajtóst sem engednek be, nemhogy idegent.
2015. nov. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

alapvetően a bírósági tárgyalások


Nem véletlenül írtam. Alapvetően mind nyilvános kivéve azok amelyeket külön nem tesznek zárttá ld Szita Bence ügye.

És egy munkaügyi per egy porbafingó cég ellen nyilvános.

2015. nov. 25. 16:41
 18/18 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló problémám volt az egyik munkahelyen, ami miatt felmondtam. Az ominózus cégre rákérdeztek és mondtam, hogy sajnos nem tűnt stabilnak a cég helyzetet így emiatt elmentem.

A valóságban persze más gondok is voltak, de ez nem tartozik a leendő munkaadódra és ha tényleg ilyen stílusban adta elő magát, én tuti kiröhögtem volna őt és megkérdeztem volna, hogy mégis mit vár.

2018. márc. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!