Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha megérkeznétek a munkahelyet...

Ha megérkeznétek a munkahelyetekre, köszönnétek, de egy vagy két kolléga nem köszönne sose vissza, továbbra is mindig köszönnétek nekik?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy történt egy szóváltás köztem, és 1-2 kollégám között, persze jogosan az én javamra, mégis ők vannak megsértődve, miközben nekem lenne okom, de mégsem teszem. Köszönök, de nem köszönnek vissza, beszélgetni viszont nem beszélgetek velük.

Viszont az a rossz, hogy munka közben olykor-olykor kell velük kommunikálnom, mert olyan munkakörben dolgozom, ahol csapatban kell, együtt dolgozni (vendéglátás). Szerintem ha valaki nem köszön a másiknak, bármennyire is nem bírja, a legalpáribb dolog, hiszen kollégák vagyunk, bármennyire is rühelljük egymás fejét, ennyi emberi tisztelet legyen már meg.


2015. nov. 25. 23:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Jött egy kb. 15 évvel fiatalabb kolléga, sosem köszönt VISSZA. Rám nézett, es ment tovább némán.

Egyszer aztan odamentem hozza es megkerdezteM tőle, mit vetettem, hogy nem köszön. Zavarba jött, hogy ő mindig mindenkinek köszön.

Legközelebb jött, köszöntem, ő némán továbbment, aztan észbe kapott es köszönt.

Olyan is volt, hogy odaálltam a kolléga melle es addig köszöntem, míg vissza nem köszönt. Ő azon sértődött meg, hogy le akarta passzolni nekem egy munkáját es képes voltam csak részben megcsinalni, ill.telefonon hívogatni.

Sosem értettem az ilyen neveletlen embereket.

2015. dec. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha észreveszem, hogy valaki többször is nem köszön vissza, utána már én se köszönök. Vannak nálunk is ilyen parasztok
2016. febr. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az ilyenekkel nem erőltetem a köszönést, csak ha nagyon kihozza a helyzet.
2018. jan. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!