Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem illek a kollégáim közé,...

Nem illek a kollégáim közé, meddig lehet ezt bírni?

Figyelt kérdés

Női munkahely. Mindent és mindenkit kibeszélnek. Nekem ez nem pálya, egyáltalán nem mondok senkiről rosszat a háta mögött. Erre kifejezetten ügyelek. Aztán sokszor megy a csevej a férfi nemiszervekről. Ami nekem szintén nem téma, mert szerintem ez két emberre tartozik, nem munkahelyi téma. Boldog kapcsolatom van, sose beszélnék ilyesmiről, még a legjobb barátnőmmel se, nemhogy munkatársakkal. Így sokszor nem tudok részt venni a beszélgetésekben.

A feszült helyzetet fokozza, hogy teljesítmény orientált a munkahely és nekem kiemelkedően jó a teljesítményem. Pedig semmi különlegeset nem csinálok, szerintem ez csak szerencse, biztos lesz még rosszabb is.

Szeretném leszögezni, hogy nem tartom őket rossz embernek, egymással nagyon kedvesek, csak egyszerűen én nem illek közéjük. Nincs közös témánk, nagyon más a világlátásunk. Blokkokba vagyunk, egy másik blokkba jóba vagyok néhány emberrel, csak velük ritkábban tudunk összefutni, mert eltérő a munka.

Félek, hogy emiatt elfognak bocsátani, vagy addig fúrnak, míg magam menekülök.


2015. dec. 1. 20:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom meddig lehet bírni. De az sem pálya, hogy olyan buta emberekkel vagyok együtt, hogy az fájdalmas. 2 értelmes mondatot nem tudnak összerakni. Na, szerinted az milyen?

Szerintem próbálj néha napi 1-2 alkalommal átnézni a másik blokkba, addig is jól megy az idő.

2015. dec. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egy az egyben leírtad, ahogy én érzek a munkahelyemmel kapcsolatban. Nem egy helyen dolgozunk véletlenül? :D


Eleinte engem is zavart, hogy nem illek a kollégák közé, próbálkoztam is barátkozni, de egy-két sikertelen próbálkozás után rájöttem, hogy jobb, ha hagyom az egészet a csudába. Mások is azt mondták nekem, hogy az ember a munkahelyére nem barátkozni jár, hanem dolgozni, úgyhogy ne foglalkozzak ilyenekkel, inkább a munkámra koncentráljak. Úgyhogy most már nem érdekel a dolog, igyekszem arra figyelni, amit csinálok, mással meg nem foglalkozni. :)

2015. dec. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!