Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ciki, hogy 28 évesen még...

Ciki, hogy 28 évesen még sosem dolgoztam és még mindig otthon lakom?

Figyelt kérdés
2016. jan. 4. 16:20
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
68%

Igen, ciki. Külön-külön nem feltétlenül lenne az, de így egyben igen. Mégis mit csináltál az elmúlt 10 évben?

Még ha azt mondanád, hogy doktorandusz vagy, azt mondanám, hogy oké. Bár közülük még a nappalisok is dolgoznak általában.

Nem unatkozol?

2016. jan. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:

Ha maradok mesterszakon akkor 30 évesen végzek. Ez lenne az első diplomám egyébként. Maradjunk annyiban, hogy középiskola után elkezdtem egy főiskolát, de két év után kiderült, hogy teljesen nem nekem való az a szak ezért váltottam a mostanira.

Nem unatkozom. Levelezőin is ugyanannyit kell tanulni, mint egy nappalisnak. Ugyanaz az anyag nekünk is.

2016. jan. 4. 17:52
 13/43 anonim ***** válasza:

de a levelezői nem véletlenül levelezői...

azért találták ki, hogy az ember tudjon mellette dolgozni, nem pedig otthon dögleni

most leszek 24 és nemsokára megszerzem az első diplomámat, majd megyek mesterre, 26 éves koromig pedig végezni fogok vele, és közben dolgozok

mégis hova fognak felvenni 30 évesen munkatapasztalat nélkül? mihez fogsz kezdeni öregkorodban? ha valami nagy baj történik, honnan lesz saját megtakarításod?

2016. jan. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:
De végzettség nélkül mit dolgozzak? Semmi értelme szar munkáért gürizni 8 órában egy mekiben, vagy más gyorsétteremben... Akkor már inkább otthon maradok, aztán ha lesz piacképes szakmám, majd elmegyek dolgozni azzal.
2016. jan. 4. 18:46
 15/43 anonim ***** válasza:
Ha nappalin tanulsz elmehetsz diákmunkára, oda azért nem olyan nehéz bekerülni.
2016. jan. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
54%

" Levelezőin is ugyanannyit kell tanulni, mint egy nappalisnak. Ugyanaz az anyag nekünk is."


Ezzel altatod magad?


Elarulom: joval kevesebbet kell tanulnod, mint egy nappalisnak, nem is er annyit a diplomad.


Amugy rohejes lesz majd amikor 30 evesen eloszor felvetelizel valahova full kezdokent. Sanszos hogy nem fognak felvenni sehova, teljesen jogosan egyebkent, en sem vennelek fel...

2016. jan. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
100%
léteznek szakmai gyakorlatok...
2016. jan. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A kérdező kommentje:
Hát pedig vizsgára együtt megyünk a nappalisokkal és ugyanazokat a dolgozatokat írjuk, ugyanannál a tanárnál felelünk, ugyanazokat a kérdéseket kapjuk... Annyi az egész, hogy az anyag interneten van átküldve és nem óra alatt kell lejegyzetelni...
2016. jan. 4. 20:35
 19/43 anonim ***** válasza:
100%
Unokaöcsém a Corvinusra jár, nappali tagozaton, mellette csinál valami netes, informatikai melókat, megbízással. Annyit keres vele, hogy 22 évesen önfenntartó, külön költözött a barátnőjével albérletbe (a szülei is Pesten élnek), és köszöni szépen, jól megvan. Én is melóztam anno egyetem mellett, részmunkaidős nővérként (orvosit végeztem), és ez több szempontból nagyon hasznos volt. Nem tudom, milyen területen tanulsz, de tényleg lehet találni gyakornoki munkákat, ami tapasztalatszerzésre is jó, és az önéletrajzban is jól mutat. Néha olyan munkákban is szerezhetsz szakmába vágó tapasztalatot, amikről ránézésre nem is gondolnád.:-) Arról nem is beszélve, amit már írtak, hogy nagyon rossz fényt vet rád egy állásinterjún, ha 30 éves korodig csak otthon hédereltél.
2016. jan. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
100%

Beszarok, komolyan...

"Semmi értelme szar munkáért gürizni 8 órában egy mekiben, vagy más gyorsétteremben... Akkor már inkább otthon maradok"

Ja, semmi értelme, a szüleid meg tartsanak el téged, mert szerinted semmi értelme nem lenne, ha te dolgoznál.


Őszintén sajnálom a szüleidet.

Téged nem, te magad tehetsz a jövőbeni pofára esésedről, de a szüleidet teljes szívemből.. :(

2016. jan. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!